جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

کلنگ‌زنی احداث مدرسه 6 کلاسه در روستای بادله میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

کلنگ‌زنی احداث مدرسه 6 کلاسه در روستای بادله میاندورود

مدیر آموزش و پرورش میاندورود از کلنگ‌زنی احداث مدرسه 6 کلاسه روستای بادله این شهرستان خبر داد.

کلنگ‌زنی احداث مدرسه 6 کلاسه در روستای بادله میاندورود

بهروز عرب‌خزائلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود از مراسم کلنگ‌زنی احداث مدرسه ابتدایی حضرت فاطمه زهرا(س) روستای بادله این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: انجام پروژه‌های فرهنگی نیازمند توجه ویژه مردم و مسئولان است که در کنار هم می‌توانند اموری که مربوط به موضوعات فرهنگی و هنری است را تحقق بخشند.

وی بیان کرد: خیران در تحقق برنامه‌های فرهنگی در سطح شهرستان نقش به‌سزایی دارند و با مساعدت خود به کمک افرادی رفته که در آینده نقش مهمی در تعلیم و تربیت افراد جامعه بر عهده دارند.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با اشاره به میزان تخصیص اعتبار به این طرح، خاطرنشان کرد: اعتبار لازم برای ساخت این مدرسه بالغ بر یک‌میلیارد و 800 میلیون تومان است که 700 میلیون تومان توسط مؤسسه خیران عمران و آبادانی حضرت زهرا(س) تأمین شده و بقیه آن توسط خیران دیگر اجرایی می‌شود.

عرب‌خزائلی با بیان اینکه باید بیشتر به موضوعات فرهنگی، آموزشی و تربیتی توجه شود، ادامه داد: ارزش جامعه به میزان فرهنگ آن است، قطع بر یقین اگر به موضوعات فرهنگی بیشتر توجه شود بقیه امور به واسطه همین امر محقق می‌شود.

وی اضافه کرد: جامعه‌ای رشد می‌کند که همه افراد در کنار یکدیگر با ایجاد برقراری رابطه صحیح بتوانند تعامل خوب و سازنده‌ای برقرار کنند که باز هم در اینجا ارزش موضوعات فرهنگی بیش از پیش مهم و ضروری است که باید بیشتر به آن توجه شود.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با بیان اینکه امیدواریم این طرح تا پایان امسال به اتمام برسد، یادآور شد: انتظار می‌رود با همکاری‌هایی که صورت می‌گیرد بتوانیم شاهد اتمام این طرح تا پایان امسال باشیم.

وی در پایان گفت: تمام تلاش ما برخوداری از امکانات فرهنگی مناسب در حد مردم این شهرستان است و در این زمینه با توکل به خداوند و مساعدت مردم و مسئولان در همه حوزه‌ها شاهد پیشرفت و آبادانی میاندورود خواهیم بود.

به گزارش فارس، ظهر امروز در مراسمی با حضور فرماندار، معاون مدیرکل آموزش و پرورش، بخشدار مرکزی، عضو شورای روستای بادله و مسئولان شهرستانی کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه حضرت فاطمه زهرا(س)، (شهید برزگر) روستای بادله میاندورود به زمین زده شد.