رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

کلاهبردار خودروهای گران‌قیمت در ساری دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کلاهبردار خودروهای گران‌قیمت در ساری دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان مازندران، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 ساری مبنی بر حضور افرادی کلاهبردار در یکی از واحدهای صنفی فروش اتومبیل‌های گران قیمت، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

ماموران پلیس آگاهی مازندران با حضور به موقع در محل مورد نظر موفق به شناسایی و دستگیر یکی از متهمان به کلاهبرداری شدند.

بر پایه این گزارش متهم در تحقیقات و بازجویی‌های اولیه پلیس اظهار داشت: یک دستگاه خودروی گران قیمت را با استفاده از یک فقره چک جعلی به ارزش 260 میلیون تومان با همکاری همدستش از فردی در یکی از استان‌های کشور کلاهبرداری و برای فروش به این واحد صنفی منتقل کرده‌اند.

با شناسایی مالباخته و در تحقیقات پلیسی انجام شده با وی عنوان داشت: قبل از فروش خودرو با اخذ چک رمزدار از طریق بانک استعلام شده که مشکلی از سوی بانک اعلام نشده، اما با مراجعه به بانک و ارائه چک متوجه شدم چک جعلی و از من کلاهبرداری شده است.

این گزارش حاکی از آن است که ماموران در ادامه تحقیقات با توجه به اظهارات مالباخته و اعترافات متهم به کلاهبرداری مبنی بر خرید و فروش خودروهای گران قیمت با استفاده از چک جعلی، خودروی مورد نظر توقیف و به مالک اصلی آن تحویل داده شد.

به گزارش فارس متهم به کلاهبرداری پس از اعتراف به دو فقره کلاهبرداری مشابه پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شد.