جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

کلاهبرداری 430 میلیون ریالی با فروش ساعت‌های بدلی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

کلاهبرداری 430 میلیون ریالی با فروش ساعت‌های بدلی در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسن فلاح افزود: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری به روش فروش ساعت‌های بدل و تقلبی در شهرستان نکا موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا افزود: ماموران با به کارگیری منابع اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، یک تبعه افغانی مقیم تهران را حین فروش ساعت‌های تقلبی در این شهرستان دستگیر کردند.

فلاح تصریح کرد: متهم توسط برخی از مالباختگان شناسایی و در ادامه تحقیقات به عمل آمده به اغفال شهروندان و کلاهبرداری از آنان با فروش ساعت‌های تقلبی و بدلی با چندین برابر قیمت واقعی آن اعتراف کرد.

فلاح در ادامه خاطرنشان کرد: متهم در اعترافات خود مطرح کرد با همدستی دو نفر دیگر با رصد افرادی که از بانک وجه نقد زیادی دریافت می‌کردند ساعت‌های تقلبی و بدلی را با قیمت خیلی بالا قیمت‌گذاری کرده و پس از تطمیع افراد آن را با شگردی خاص به شخص مقابل می‌فروختند.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا افزود: برابر اظهارات 12 نفر از شاکیان این پرونده که تاکنون شناسایی شدند، این افراد ساعت‌های تقلبی و بدلی که ارزش چندانی نداشتند را از یک تا هشت میلیون تومان از متهمان خریداری کردند، که در مجموع فقط از این افرادی که شناسایی شدند مبلغ 43 میلیون تومان کلاهبرداری شده است.

وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد.