جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

کلاردشت بعنوان قطب اکوتوریسم کشور نیازمند توجه بیشتر است - نمایش محتوای خبر

 

 

کلاردشت بعنوان قطب اکوتوریسم کشور نیازمند توجه بیشتر است

به گزارش ایرنا،ˈ سید علی اکبر طاهایی روز جمعه در آیین افتتاح فرمانداری شهرستان کلاردشت افزود: مردم سراسر کشور به نوعی با کلاردشت آشنایی دارند، چرا که این نقطه از شمال کشور به دلیل جاذبه های توریستی و گردشگری از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به ابلاغ نامه شهرستان شدن کلاردشت در ساعات پایانی دولت دهم اظهار داشت: ابلاغ شهرستان شدن در فرجام یک دولت و اجرا و افتتاح آن در دولت جدید از نادرترین افتتاحیه هایی است که شاهدش هستیم که در تاریخ تقسیمات کشوری بی سابقه است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران نیز در این مراسم گفت: زمان استانداری طاهایی را دوره ای درخشان و پرافتخار در دوران خدمت به استان و بخصوص در حوزه تقسیمات کشوری برای مازندران دانست .

ˈهادی ابراهیمیˈبا اشاره به استقرار سه فرمانداری ویژه در سه نقطه مهم و اساسی استان مازندران تصریح کرد: استقرار فرمانداری ویژه در تنکابن بعنوان معاونت استاندار در غرب استان به همراه فرمانداری های ویژه بابل و آمل، ایجاد 12 بخش جدید در نقاط مختلف استان و ارتقاء 5 بخش به شهرستان شامل عباس آباد، سیمرغ، سوادکوه شمالی، میاندرود و کلاردشت از جمله خدمات ارزنده استانداری مازندران طی چندسال اخیر بوده است.