جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

کشور‌های مزدور عربی عاقبت صدام را مشاهده کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

کشور‌های مزدور عربی عاقبت صدام را مشاهده کنند

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به تهدیدات برخی از کشور‌های عربی علیه ایران، خواستار عبرت گرفتن آنان از عاقبت صدام شد.

کشور‌های مزدور عربی عاقبت صدام را مشاهده کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌‌الاسلام احمد قربانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به لزوم اخلاص در عمل، گفت: پاک کردن اعمال از آلودگی‌ها و نزدیکی به خدا باعث اخلاص می‌شود و اخلاص را می‌توان در زندگی حضرت علی (ع) و در مقابل با کفار و دوستان مشاهده کرد.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت شهید قرنی به دست گروه فرقان، افزود: گروه منحرف فرقان توسط نظام استکباری و برای شهادت نخبگان انقلاب اسلامی تشکیل شد.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه به شکست نظامی امریکا در طبس اشاره کرد و با بیان اینکه شکست امریکا در طبس چیزی جز معجزه الهی نیست، خاطر‌نشان کرد: موفقیت امریکا در طبس باعث ابهام در تداوم انقلاب اسلامی بود و پشتیبانی الهی در این موفقیت با ملت ایران همراه بود.

قربانی به تهدیدات برخی از کشور‌های عربی علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره و اظهار کرد: کشور‌های مزدور عربی عددی نیستند تا در برابر جمهوری اسلامی ایران عرض اندام کنند و بهتر است عاقبت صدام را مشاهده کنند.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر تمرین معنویت و خود‌سازی جوانان، گفت: معتکفان در دوران اعتکاف برای تلاوت قرآن و رساله عملیه تلاش کنند و معنویت را ذخیره خود در بهار عمر داشته باشند.