سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

کشف 530 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 530 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از 530 کیلوگرم انواع مواد مخدر با انهدام 10 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در آبان‌ماه امسال خبر داد.

کشف 530 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار سید محمود میرفیضی در جمع خبرنگاران گفت: در راستای مقابله بی‌امان با قاچاق مواد مخدر و برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی در آبان‌ماه امسال موفق شدند، در چندین مرحله عملیات 10 باند تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی و متلاشی کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز، از افزایش 62 درصدی دستگیری متهمان به مواد مخدر در این مدت خبر داد و افزود: در ارتباط برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل 53 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی مازندران، از کشف بیش از 530 کیلوگرم انواع مواد مخدر در آبان‌ماه امسال خبر داد و افزود: این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 310 درصد افزایش داشته است. 

این مسؤول با اشاره به اجرای 112 طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در طول این مدت، ادامه داد: 39 طرح نیز در راستای کنترل محورهای مواصلاتی استان در این ارتباط به مرحله اجرا درآمد.

میرفیضی با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر از اولویت‌های این فرماندهی است، گفت: پلیس برای ریشه‌کنی اعتیاد و مواد مخدر در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و تا پای جان ایستاده است.