جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کشف 5 هزار کیلو مواد مخدر در مازندران / برنامه پلیس دینی در کلانتری‌‎ها اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 5 هزار کیلو مواد مخدر در مازندران / برنامه پلیس دینی در کلانتری‌‎ها اجرا می‌شود

فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از 5 هزار کیلو انواع مواد مخدر در استان طی دو سال اخیر خبر داد.

کشف 5 هزار کیلو مواد مخدر در مازندران / برنامه پلیس دینی در کلانتری‌‎ها اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مسعود جعفری‌نسب صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مازندران که به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی همه ظرفیت خویش را برای ایجاد امنیت در کشور به‌کار می‌گیرند، اظهار کرد: سربازان جان برکف انتظامی مانند سایر نیروهای انقلابی زمینه حفظ نظم و امنیت را در کشور فراهم می‌کنند.

وی با بیان اینکه طی دو سال گذشته میزان کشف سرقت در مازندران 85 درصد نسبت به مدت مشابه قبل رشد داشته است، افزود: در همین ارتباط 25 هزار نفر طی دو سال گذشته در استان دستگیر و 200 باند سرقت نیز منهدم شده است.

جعفری‌نسب در ادامه به اقدامات انجام شده برای جلوگیری از فعالیت اراذل و اوباش نیز اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده، اراذل استان زمین‌گیر شده و امنیت اجتماعی مناسب در استان حاکم شده است.

وی در ادامه به اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی برای پرسنل ناجا نیز اشاره و بیان کرد: تربیت قرآنی نیروهای انتظامی استان به صورت جدی پیگیری می‌شود.

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه یکی از برنامه‌های جدی این سازمان را ارتقای کیفیت خدمات کلانتری‌ها عنوان کرد و افزود: برنامه پلیس دینی باید در سطح کلانتری‌های استان اجرایی شود.

وی به اقدامات انجام شده برای کشف و ضبط مواد مخدر نیز اشاره کرد و گفت: بیش از 5 هزار کیلو انواع مخدر طی دو سال گذشته در استان کشف و ضبط شد.