جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

کشف 15 هزار انواع مواد محترقه در چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 15 هزار انواع مواد محترقه در چالوس

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف 15 هزار عدد انواع مواد محترقه در طرح نظارت و کنترل واحدهای صنفی پلیس امنیت عمومی شهرستان خبر داد.

کشف 15 هزار انواع مواد محترقه در چالوس

علیرضا قدیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان چالوس گفت: در راستای مقابله با تهیه و توزیع‌ مواد محترقه در سطح شهرستان، طرح نظارت و کنترل واحدهای صنفی از سوی اداره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی این فرماندهی اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه همه ساله در آستانه فرار رسیدن چهارشنبه آخر سال شاهد حوادث ناگوار و سوانح غیرقابل جبران به‌علت استفاده برخی افراد از مواد محترقه و آتش‌زا هستیم، اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی در این طرح موفق شدند بیش از 15 هزار عدد انواع مواد محترقه را کشف کنند.

فرمانده انتظامی چالوس خطاب به شهروندان تأکید کرد: خانواده‌ها علاوه بر مراقبت از فرزندان خود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک به خرید و فروش مواد محترقه مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

قدیمی تصریح کرد: در آستانه چهارشنبه آخر سال و در راستای پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار از جمله آتش‌سوزی و آسیب‌های جسمانی، پلیس چالوس با جدیت با توزیع‌ کنندگان موادمحترقه غیرمجاز در سطح شهرستان چالوس برخورد می‌کند.

وی در پایان با اشاره به حوادث ناگوار و سوانح غیرقابل جبران سال گذشته به‌علت استفاده برخی افراد از مواد محترقه و آتش‌زا، گفت: پلیس در راستای وظایف ذاتی و قانونی برای حفظ نظم و امنیت موجود در این شهرستان با توجه به ایام پایانی سال به‌ویژه چهارشنبه آخر سال در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌است.