جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

کشف و ضبط 11 قبضه سلاح ساچمه‌زنی در چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف و ضبط 11 قبضه سلاح ساچمه‌زنی در چالوس

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان‌های چالوس و کلاردشت از کشف و ضبط تعداد 11 قبضه سلاح ساچمه‌زنی تک‌لول و دو‌لول (مجاز و غیر مجاز) توسط نیروهای یگان این اداره خبر داد.

کشف و ضبط 11 قبضه سلاح ساچمه‌زنی در چالوس

ابوالقاسم محمد‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس از کشف و ضبط تعداد 11 قبضه سلاح ساچمه‌زنی تک‌لول و دو‌لول (مجاز و غیر مجاز) توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان‌های چالوس و کلاردشت در شالیزارهای شهرستان چالوس خبر داد و گفت: در پی گشت و کنترل مناطق حوزه استحفاظی محیط زیست شهرستان‌های چالوس و کلاردشت، مأموران یگان حفاظت این اداره اقدام به گشت و کنترل از مناطق حوزه استحفاظی کردند.

وی با اشاره به بازدید مناطق شالیزاری هچیرود، اکبر‌آباد، کلاچان، فرج‌آباد و رادیودریا توسط نیروهای  یگان حفاظت محیط زیست چالوس اظهار کرد:  در طول این بازدید تعداد 11 قبضه اسلحه ساچمه‌زنی تک‌لول و دو‌لول (مجاز و غیرمجاز) ضبط شد که پرونده آنها برای سیر مراحل قانونی در دست رسیدگی است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان‌های چالوس و کلاردشت با اشاره به اینکه این مأموریت از روز 12 تا 13 آبان ادامه داشت، خاطر‌نشان کرد: اداره محیط زیست شهرستان‌های چالوس و کلاردشت از ابتدای مهر ماه سال‌جاری اقدام به صدور پروانه شکار پرنده خشک‌زی و آبزی کرده و متأسفانه متخلفان در ساعت و روز ممنوعه شکار به این عمل اقدام کردند.

وی در پایان با اعلام اینکه صدور پروانه خشک‌زی تا 15 دی ماه ادامه دارد، گفت: صدور پروانه آبزی نیز تا 30 بهمن ماه ادامه داشته و اداره محیط زیست چالوس همه‌روزه آماده خدمت‌رسانی به مراجعان است.