سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

کشف قاچاق ماهیان خاویاری 100 درصد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف قاچاق ماهیان خاویاری 100 درصد افزایش یافت

سرهنگ هوشنگ حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کشفیات قاچاق ماهیان خاویاری در دریای خزر نسبت به سال پیش 100 درصد افزایش داشته که نشانگر آن است که ما به امنیت اقتصادی دریای خزر ، اهمیت خاصی می‌گذاریم.

فرماندهی دریابانی استان گفت: خوشبختانه تمام مرزهای آبی استان از امنیت کامل برخوردار است و اگر چنانچه کسی بخواهد امنیت مرزهای آبی استان را تهدید کند، ما با کمک اعضای کمیته دریانوردی که متشکل از سپاه ، ارتش ، دریابانی و ایستگاههای مرتبط است ، دست مزدوران را از کیان اسلامی قطع خواهیم کرد.

وی افزود: با در نظر داشتن نظر کارشناسان ومتخصصان امور مرزبانی استان مازندران و ستاد فرماندهی مرزبانی کشور، این استان نیازمند احداث و تکمیل پاسگاهها و ناوگروههای دریابانی است و این اقدام نیازمند حمایت بی دریغ وخالصانه مقامات و مسئولین استانی از قبیل استانداری، فرمانداران ، اداره کشاورزی ومنابع طبیعی و دیگر مسئولان مرتبط دارد.

وی در ادامه افزود: با امکانات موجود در این فرماندهی استانی وحمایت های ستاد فرماندهی کشور معطل ماندن احداث این پاسگاهها و ناوگروهها بیشتر از این جایز نیست.

حسینی در ادامه اذعان داشت: برای بالا بردن استعداد و توان فرماندهی دریابانی استان که تحت پوشش قرار دادن تمام نقاط کور استان است ، باید این هماهنگی ها و پشتیبانی ها شدت بیشتری بگیرد.