سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰

کشف بیش از 10 تن چوب جنگلی قاچاق در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بیش از 10 تن چوب جنگلی قاچاق در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف بیش از 10 تن انواع چوب‌آلات جنگلی قاچاق خبر داد.

کشف بیش از 10 تن چوب جنگلی قاچاق در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، ولی‌الله گنجیان‌مقدم، گفت: در پی اجرای دستور مقام قضایی مبنی بر بازدید از کارخانه چوب‌بری‌های سطح حوزه استحفاظی، عوامل گشت این شهرستان به همراه عوامل منابع طبیعی به چوب‌بری‌های چند نقطه از شهرستان سرکشی کردند.

وی ادامه داد: طی گشت‌زنی‌های تلفیقی، ماموران موفق شدند بیش از 10 تن انواع چوب‌آلات جنگلی قاچاق از نوع توسکا را در دو محل دپو کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خاطرنشان کرد: در این راستا دو نفر از قاچاقچیان به نام‌های حیدر ـ  ب و نادر ـ ی دستگیر شدند که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

گنجیان افزود: طبیعت جزیی از حیات و زندگی انسان است که به امانت در اختیار نسل‌های قبل بوده و به ما رسید پس باید آن را به نسل آینده تحویل دهیم.

وی با بیان اینکه برای حفظ این بخش مهم از زندگی باید همه همکاری کنند و احساس مسئولیت داشته باشند، گفت: در این راستا همراهی و همکاری شهروندان در شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان نقش بسیار مهمی در موفقیت پلیس و اجرای ماموریت‎ها و تولید امنیت اجتماعی پایدار در جامعه دارد.