جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

کشتی‌گیران گاز مازندران و ستار‌گان ساری مشخص شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

کشتی‌گیران گاز مازندران و ستار‌گان ساری مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در مرحله دوم مسابقات کشتی آزاد فصلی جایزه بزرگ باشگاه‌های کشور که روزهای 29 و 30 مرداد ماه در تهران برگزار می‌شود، تیم‌های گاز و ستارگان ساری به عنوان نماینده مازندران به دیدار حریفان می‌روند.

در مرحله دوم این مسابقات تیم‌های گاز مازندران، ستارگان ساری، بیمه رازی تهران، صنایع غذایی سحر همدان، شورای شهر البرز و گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی به عنوان 6 تیم شرکت‌کننده در این پیکارها هستند.

در مرحله نخست این مسابقات تیم گاز مازندران با بهره‌گیری از کشتی‎گیران جوان و بومی با اقتدار قهرمان شد.

در ترکیب تیم گاز مازندران کشتی‌گیرانی همچون مهران رضازاده در وزن 57 کیلوگرم، عباس دباغی در 61 کیلوگرم، صائب کلانتری و شهریار تقوی در 65 کیلوگرم، پیمان یاراحمدی و علی محسنی در 70 کیلوگرم، حسن طهماسبی در 74 کیلوگرم، محمدجواد ابراهیمی در 86 کیلوگرم، عباس طحان در 97 کیلوگرم و جعفر شمس ناتری در 125 کیلوگرم به روی تشک می‌روند.

همچنین در ترکیب تیم ستار‌گان ساری جواد داداشی در وزن 57 کیلوگرم، سیدمحمد حسینی و سینا امینی در 61 کیلوگرم، کمیل ذبیحی و اصغر جبلی در 65 کیلوگرم، ایمان رحمانی‌زاده در 70 کیلوگرم، امید حسن‌تبار در 74 کیلوگرم، پیروز رودپشتی در 86 کیلوگرم، اباذر اسلامی در 97 کیلوگرم و خشایار دهستانی در 125 کیلوگرم به عنوان کشتی‌گیران این تیم در مرحله دوم این مسابقات هستند.