سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

کشتی‌گیران و مربیان زیراب سوادکوه رده‌بندی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

کشتی‌گیران و مربیان زیراب سوادکوه رده‌بندی شدند

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از رده‌بندی مربیان و کشتی‌گیران زیراب سوادکوه خبر داد.

کشتی‌گیران و مربیان زیراب سوادکوه رده‌بندی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، رضا احمد‌زاده صبح امروز در بازدید از سالن کشتی شهید احمدی زیراب با تقدیر از برنامه‌ریزی‌های هیأت کشتی زیراب سوادکوه، گفت: تجهیز و باز‌سازی سالن شهید احمدی زیراب، برگزاری تمرینات مشترک، رده‌بندی کشتی‌گیران و مربیان و ارائه برنامه ‌فنی زمان‌دار بخشی از فعالیت‌های هیأت کشتی زیراب سوادکوه برای ارتقای این رشته ورزشی است.

وی با بیان اینکه تعامل با هیأت استان و اداره ورزش و جوانان هم از شاخص‌های مورد‌نظر برای هیأت‍‌های ورزشی مورد توجه قرار گیرد، افزود: فعالیت‌های موفق هیأت‌های ورزشی مورد استفاده سایر هیأت‌ها قرار گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از ایجاد تغییر و تحول مدیریتی در هیأت والیبال شهرستان خبر داد و خاطر‌نشان کرد: تغییر مدیریتی در هیأت والیبال سوادکوه منجر به کسب نتایج مناسب استانی شد که کسب رتبه سوم اخیر سوادکوه در لیگ برتر والیبال مازندران بیانگر این موفقیت است.

احمد‌زاده به برگزاری جام روستایی والیبال در روستا‌های «کار‌مزد» بخش مرکزی سوادکوه و «اتو» بخش زیراب سوادکوه خبر داد و اظهار کرد: 2 نفر از نونهالان والیبال سوادکوه در اردوی استان و یک نفر از نوجوانان والیبال سوادکوه در اردوی کشوری حضور دارند.

وی از برنامه‌های هیئت ورزش‌های همگانی سوادکوه نیز به عنوان برنامه‌های موفق شهرستان خبر داد و افزود: برگزاری ورزش صبحگاهی و شامگاهی، برگزاری جشنواره‌ها و برگزاری همایش پیاده‌روی از برنامه‌های هیأت ورزش‌های همگانی سوادکوه در ماه‌های اخیر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه، گفت: عملکرد هیأت‌های موفق شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برای الگو‌گیری سایر هیأت‌ها بیان می‌شود و فعالیت‌های همه هیأت‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.