جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کشتی‌گیران مازندرانی در انتخابی تیم ملی 7 مدال گرفتند - نمایش محتوای خبر

 

 

کشتی‌گیران مازندرانی در انتخابی تیم ملی 7 مدال گرفتند

سلمان قادری نایب رئیس هیئت کشتی مازندران درباره درخشش کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: این موفقیت در حالی برای کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی بدست آمد که کشتی‌گیران مازندرانی موفق به هفت مدال طلا، دو مدال نقره، دو مدال برنز سه مقام پنجمی و یک مقام ششمی شدند.

قادری افزود: مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور که به میزبانی تهران در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد، حکم انتخابی تیم ملی را داشت.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران تصریح کرد: رضا مهاجری در وزن 42 کیلوگرم، مهدی کارگشا در 46 کیلوگرم، ابوالفضل حاجی‌پور در وزن 50 کیلوگرم، احمد بذری در 63 کیلوگرم، نیما اشفاقی در 69 کیلوگرم، علی موجرلو در 76 کیلوگرم و بهمن نوری در 85 کیلوگرم  به عنوان هفت کشتی‌گیر مازندرانی با شکست تمامی حریفان موفق به کسب مدال طلا شدند.

قادری گفت: افشین رحمانی در وزن 42 کیلوگرم و شهاب خوال در وزن 50 کیلوگرم به عنوان دو کشتی‌گیر مازندرانی به مدال نقره رسیدند.

وی با اشاره به کسب دو مدال برنز توسط کشتی‌گیران مازندرانی ابراز داشت: مجتبی عموزاده در وزن 54 کیلوگرم و رضا آقاجانی در وزن 58 کیلوگرم نیز موفق به کسب مدال برنز شدند.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران در ادامه از کسب سه مقام پنجمی برای کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی خبر داد و اظهار داشت: حسین خدیور در وزن 58 کیلوگرم، پیمان حیدی در وزن 63 کیلوگرم و شهریار محمودی در وزن 69 کیلوگرم نیز به مقام پنجم رسیدند.

قادری در پایان با اشاره به کسب مقام ششمی امیرحسین خطی دیگر کشتی‌گیر نوجوان مازندرانی در این رقابت‌ها، افزود: این مسابقات در حضور کادر فنی فدراسیون کشتی برگزار شد و نفرات اول تا هشتم هر وزن به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.