رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

کسب 97 مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران مازندرانی - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب 97 مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران مازندرانی

احمد سعادتمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: با کسب هفت مدال دیگر بین‌المللی رکورد جدید ورزش مازندران در 6 ماه اول سال 92 به ثبت رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال 1392 تاکنون به طور متوسط در هر کمتر از دو روز یک مدال خوشرنگ در سطوح بین‌المللی، آسیایی و جهانی توسط مردان و زنان مازندرانی در عرصه ورزش به دست آمد که این یک رکورد بی‌نظیر نسبت به سال‌های گذشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران با بیان اینکه مدال‌های کسب شده از ابتدای سال جاری تاکنون در 24 رشته ورزشی به دست آمده است، ‌افزود: کسب مدال‌های مختلف در 24 رشته ورزشی بیانگر پراکندگی رشته‌های مختلف ورزشی و فعالیت ورزشکاران در رشته‌های مختلف است.

وی از حضور 249 نفر از ورزشکاران مازندرانی در اردوی تیم‌های ملی در 6 ماه اول سال جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌هایی که برای تقویت روحیه ملی پوشان مازندرانی در دستورکار این اداره‌کل قرار دارد، این است که به همراه استاندار از اردوی تیم‌های ملی که با حضور قابل توجه ورزشکاران مازندرانی در حال برگزاری است، بازدید می‌کنیم و از نزدیک در جریان روند آماده‌سازی قهرمانان در اردوهای تیم‌های ملی قرار می‌گیریم.