رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

کسب 74 مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران مازندرانی - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب 74 مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران مازندرانی

  هاشم جمشیدپناه در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: کسب مدال‌های متعدد در عرض پنج ماه در طول ورزش مازندران بی‌سابقه بود.

وی درباره 74 مدال کسب شده توسط ورزشکاران مازندرانی افزود: این مدال‌ها توسط  ورزشکاران مازندرانی زن و مرد در رقابت‌های جهانی، آسیایی و بین‌المللی به دست آمد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: ورزش مازندران دارای ظرفیت بالایی در تمامی رشته‌های ورزشی است که در اردوی‌های مختلف تیم ملی، ورزشکاران مازندرانی حضور دارند.

جمشیدپناه از برگزاری 9 اردوی تیم ملی و دو اردوی باشگاه‌های بزرگ پایتخت در مازندران خبر داد و ابراز داشت: شرایط آب و هوایی، طبیعت و جذبه تماشایی، بستر و زیرساخت‌های مناسب و همچنین امکانات خوب در استان موجب شد که اردو های مختلف تیم‌های ملی و باشگاهی توسط مدیران مربوطه در مازندران صورت گیرد.

وی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی بوکس در مازندران گفت: ناطق نوری رئیس فدراسیون در سفری که به استان داشتند، قول دادند که اردوی تیم ملی بوکس با حضور ملی پوشان و بوکسور‌های مازندرانی در شهرستان نور برگزار شود.

معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران در پایان با اشاره به درخشش ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی در مسابقات برون‌مرزی خاطر نشان کرد: به طور حتم در هفت ماه باقی سال شاهد افتخارات بیشتر ورزشکاران مدال‌آور مازندرانی در رقابت‌های مختلف برون‌مرزی خواهیم بود.