سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

کسب 334 مدال جهانی توسط ورزشکاران مازندرانی در سال 93 - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب 334 مدال جهانی توسط ورزشکاران مازندرانی در سال 93

کسب 334 مدال جهانی توسط ورزشکاران مازندرانی در سال 93


مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از کسب 334 مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی توسط ورزشکاران مازندرانی در سال گذشته خبر داد و گفت: مازندران پر از استعداد ورزشی است که باید از استعدادهای بالقوه استفاده بهینه کرد.

کسب 334 مدال جهانی توسط ورزشکاران مازندرانی در سال 93

حبیب حسین‌زادگان در حاشیه دهمین همایش کارکنان ورزش و جوانان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: ورزش مازندران با توجه به موفقیت‌هایش گل سرسبد ورزش کشور محسوب می‌شود.

وی از کسب 334 مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی توسط ورزشکاران مازندرانی در سال گذشته خبر داد و افزود: مازندران پر از استعداد ورزشی است که باید از استعدادهای بالقوه استفاده بهینه کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه سال 94 از سوی مقام معظم رهبری سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی نام‎گذاری شد، تصریح کرد: خدمات و موفقیت ورزش مازندران در کشور بر کسی پوشیده نیست و با همدلی و تلاش در سال جاری نیز این موفقیت و افتخارآفرینی ادامه خواهد داشت.

این مسئول با اشاره به اینکه برنامه‎ریزی خوبی در راستای موفقیت ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو 2016 داریم، گفت: تلاش داریم تا همچون المپیک 2012 لندن در المپیک ریو 2016 نیز با موفقیت و مدال‌آوری ورزشکاران مازندرانی همراه باشد.

مشاور وزیر در امور ایثارگران ورزش و جوانان نیز ضمن تشکر از مدیریت ورزش مازندران، با بیان اینکه آموزش در ورزش نهفته است، گفت: تربیت‌بدنی یک نوع آموزش بوده که برای رسیدن به هدف نهایی نیاز است.

وی با اشاره به اینکه ایثارگران و جانبازان کارمند وزارت ورزش در حال شناسایی هستند، اضافه کرد: مسئولان باید قدردان خانواده شهدا باشند و نگاه ویژه به فرزندان شهدا داشته باشند.

محمد خرم با بیان اینکه مازندران یک استان بزرگ و پرافتخار بوده و برای انقلاب زحمت کشیده است، گفت: مازندران همیشه از هر نظر یک استان نمونه و برتر در زمینه افتخارات ورزشی است که ورزشکاران این خطه همواره مشغول افتخارآفرینی هستند.