سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

کسب 3 امتیاز ارزشمند عمران شهرداری ساری مقابل پارس‌مهر شیراز - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب 3 امتیاز ارزشمند عمران شهرداری ساری مقابل پارس‌مهر شیراز

مرحله نخست پلی‌اف لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور با برتری مقتدرانه تیم سازمان عمران شهرداری ساری مقابل پارس‌مهر شیراز همراه بود.

کسب 3 امتیاز ارزشمند عمران شهرداری ساری مقابل پارس‌مهر شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در هفته نخست مرحله پلی‌آف لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور یک بازی در ساری برگزار شد که درنهایت با برتری مقتدرانه تیم میزبان مقابل مهمان خاتمه پذیرفت.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری که در حضور بیش از 2 هزار تماشاگر در سالن ورزشی جهان پهلوان سیدرسول حسینی میزبان پارس‌مهر شیراز بود، در نهایت در یک بازی برتر و حساب‌شده 3 بر صفر مهمان خود را با شکست بدرقه کرد.

در این بازی شاگردان بهزاد محمودی در تیم سازمان عمران شهرداری ساری در سه گیم متوالی با نتیجه 25 بر 17، 25 بر 14 و 26 بر 24 تیم پارس‌مهر شیراز را شکست دادند و سه امتیاز باارزش این بازی را به‌دست آوردند.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در صورت پیروزی در دومین بازی خود در شیراز به جمع هشت تیم مرحله پلی‌اف به لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کند.

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، میلاد تقوی رئیس هیئت والیبال ساری و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر ساری از نزدیک نظاره‌گر این بازی بودند.