جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

کسب 2 مدال طلا و نقره کشتی‌گیران مازندرانی در آسیا - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب 2 مدال طلا و نقره کشتی‌گیران مازندرانی در آسیا

کسب 2 مدال طلا و نقره کشتی‌گیران مازندرانی در آسیا


دبیر هیئت کشتی مازندران ار کسب 2 مدال طلا و نقره کشتی‌گیران استان در آسیا خبر داد.

کسب 2 مدال طلا و نقره کشتی‌گیران مازندرانی در آسیا

غلامرضا نوری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با بیان اینکه در رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا، کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب مدال طلا و نقره شدند، اظهار کرد: این مسابقات در شهر دوحه قطر در حال برگزاری است، مسعود اسماعیل‌پور و کمیل قاسمی به‎عنوان دو کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب مدال شدند.

وی با بیان اینکه مسعود اسماعیل‌پور با پنج پیروزی در فینال موفق شد کشتی‌گیر ژاپنی را شکست دهد و به مدال طلا برسد، افزود: همچنین کمیل قاسمی در وزن 125 کیلوگرم نیز با سه پیروزی و با شکست در فینال مقابل کشتی‌گیر قرقیزستانی به مدال نقره بسنده کرد.

دبیر هیئت کشتی مازندران با بیان اینکه تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور در روز نخست موفق به کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز در چهار وزن نخست شد، تصریح کرد: تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با 37 امتیاز در جای اول قرار دارد.

این مسئول گفت: در چهار وزن دوم این رقابت‌ها امروز پنجشنبه چهار کشتی‌گیر کشورمان به‌روی تشک می‌روند که بهنام احسان‌پور، سعید داداش‌پور و محمدحسین محمدیان به عنوان سه کشتی‌گیر مازندرانی نیز به میدان می‌روند.