جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

کسب 2 مدال توسط تکواندوکاران مازندرانی در آسیا - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب 2 مدال توسط تکواندوکاران مازندرانی در آسیا

محمدرضا طالبی روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری بیان داشت: بیست‌ویکمین دوره مسابقات تکواندو مردان و زنان قهرمانی آسیا که در ازبکستان در حال برگزاری است دو ملی‌پوش مازندرانی موفق به کسب مدال شدند.

وی از کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز توسط دو ملی‌پوش مازندرانی در این رقابت‌ها خبر داد و افزود: فرزان عاشوری‌زاده در بخش مردان با شکست تمامی حریفان به مدال خوش رنگ طلا دست یافت اما سوسن حاجی‌پور در قسمت بانوان به مدال برنز رسید.

دبیر هیئت تکواندو مازندران با اشاره به برتری عاشوری‌زاده مقابل حریفانی از قزاقستان، تاجیکستان و عربستان در مرحله مقدماتی، اظهار داشت: عاشوری‌زاده برای کسب مدال طلا در مسابقه نیمه‌نهایی حریف کره جنوبی را برد و  در مسابقه فینال نیز موفق شد با اقتدار 19 بر دو حریف ویتنامی خودش را شکست دهد و به مدال خوش رنگ طلا دست یافت.

طالبی همچنین درباره کسب مدال برنز سوسن حاجی‌پور کاپیتان تیم ملی بانوان اذعان داشت: حاجی‌پور با دو پیروزی مقابل حریفانی از قزاقستان و فیلیپین و شکست مقابل حریف از کره جنوبی به مدال برنز رسید.

وی در پایان با اشاره به رقابت تکواندوکاران در مسابقات قهرمانی آسیا تا هشتم خرداد در شهر تاشکند ازبکستان افزود: مازندران در این مسابقات دو نماینده داشت که هر دو تکواندوکار موفق به کسب مدال شدند.