جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

کسب 2 مدال برنز توسط ورزشکاران آملی در مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب 2 مدال برنز توسط ورزشکاران آملی در مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت: دو ورزشکار این شهرستان مدال برنز مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی پشکسوتان جهان را از آن خود کردند.

کسب 2 مدال برنز توسط ورزشکاران آملی در مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، محمود نائیج یک‌شنبه شب در جمع ورزشکاران این شهرستان، با اعلام اینکه ورزش می‌تواند مانع بسیاری از معضلات اجتماعی باشد، اظهار کرد: در شهرستان آمل ورزشکاران زیادی در رشته‌های مختلف ورزشی مشغول به تمرین هستند.

وی افزود: خانواده‌ها نیز در این شهرستان به سلامت جسمی و روحی فرزندان خود می‌اندیشند و آنها را برای آموزش و ورزش راه باشگاه‌ها می‌کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با تاکید بر اینکه ورزشکاران این شهرستان طی روزهای گذشته در مسابقات کاپ قهرمانی شوتوکان کاراته خوش درخشیدند، بیان کرد: در رشته ورزشی کشتی هم پیشکسوتان آملی در یونان دو مدال برنز را از آن خود کردند.

این مسئول با اعلام اینکه نورالدین رجبی ورزشکار آملی در کشتی آزاد به مدال برنز دست یافت، خاطرنشان کرد: رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان قهرمانی جهان در شهر آتن کشور یونان برگزار شد که در آن برترین‌های دنیا حضور داشتند و رجبی پس از عضویت در تیم ملی در گروه A مسابقات در وزن 69 کیلوگرم به روی تشک رفت.

نائیج گفت: جمهوری اسلامی ایران در هفت گروه سنی کشتی آزاد به 47 مدال رنگارنگ نظیر 11 مدال طلا، 10 نقره و 26 برنز رسید و کشورهای آمریکا و روسیه در مکان دوم و سوم دنیا جای گرفتند.

وی با تاکید بر اینکه در گروه B کشتی فرنگی این دوره از مسابقات نیز عمران صادق‌نیا دیگر ورزشکار آملی به مدال برنز رسید، خاطرنشان کرد: این ورزشکار در وزن 58 کیلوگرم به روی تشک رفته و مقابل حریفان صف‌آرایی کرد.

نائیج گفت: ایران در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی هم با کسب هفت مدال طلا، هشت نقره و 14 نشان برنز به مقام قهرمانی دست یافت و کشورهای روسیه و یونان هم در مکان دوم و سوم جای گرفتند.