جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

کسب 15 مدال کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین‌المللی تختی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب 15 مدال کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین‌المللی تختی

کسب 15 مدال کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین‌المللی تختی


نایب رئیس هیئت کشتی مازندران از کسب 15 مدال توسط کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین‌المللی تختی خبر داد.

کسب 15 مدال کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین‌المللی تختی

سلمان قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری گفت: در سی‌و‌پنجمین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام بین‌المللی تختی کشتی‌گیران مازندرانی در ترکیب تیم ملی موفق به کسب 15 مدال شدند.
وی با اشاره به کسب 6 مدال طلا، چهار مدال نقره و پنج مدال برنز توسط کشتی‌گیران مازندرانی در این مسابقات تصریح کرد: از این تعداد مدال 13 مدال در کشتی آزاد، یک مدال در کشتی فرنگی و یک مدال در کشتی پهلوانی و زورخانه‌ای به دست آمد.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران بیان داشت: یونس سرمستی، بهنام احسان‌پور، سیداحمد محمدی و حسن یزدانی در کشتی آزاد موفق به کسب چهار مدال طلا شدند.

قادری افزود: مصطفی دامادی، آرش دنگسرکی، ایمان رحمانی‌زاده و جعفر شمس‌ناتری موفق به کسب چهار مدال نقره شدند.

وی گفت: همچنین رضا اطری، ایمان صادقی، محمدمهدی یگانه‌جعفری، مسعود کمروبند و سیدمحسن ابراهیمی به عنوان پنج کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب پنج مدال برنز شدند.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران از قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های جام تختی خبر داد و افزود: تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با درخشش کشتی‌گیران مازندرانی با 79 امتیاز قهرمان شد و تیم‌های گرجستان و هندوستان با 47 و 21 امتیاز دوم و سوم شدند.

قادری درباره نتایج کشتی بین‌المللی جام تختی گفت: در این پیکارها نیز بشیر باباجان‌زاده در وزن 130 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شد.

وی تصریح کرد: در رشته فرنگی نیز تیم ملی کشتی کشورمان با 73 امتیاز قهرمان شد و تیم‌های اوکراین و چین به ترتیب با 50 و 45 امتیاز دوم و سوم شدند.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران یادآور شد: در کشتی پهلوانی و زورخانه‌ای نیز جابر صادق‌زاده با برتری مقابل حریفان قهرمان شد.

قادری در پایان سطح کیفی مسابقات بین‌المللی جام تختی در کرمانشاه را خوب ارزیابی کرد و گفت: در این دوره از رقابت‌ها کشتی‌گیران خوبی از کشورهای مختلف حضور داشتند.