سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

کسب نشان طلا و نقره تیمی با درخشش ورزشکاران مازندرانی در پارالمپیک - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب نشان طلا و نقره تیمی با درخشش ورزشکاران مازندرانی در پارالمپیک

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: در پارالمپیک ریو تیم ملی والیبال نشسته با درخشش سه بازیکن مازندرانی موفق به کسب نشان طلا و تیم ملی فوتبال هفت‌نفره نیز با درخشش دو بازیکن مازندرانی موفق به کسب نشان نقره شد.

کسب نشان طلا و نقره تیمی با درخشش ورزشکاران مازندرانی در پارالمپیک

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، حبیب حسین‌زادگان صبح امروز در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان در این شهرستان از موفقیت‌های ورزشکاران مازندرانی در بازی‌های المپیک و پارالمپیک خبر داد و اظهار کرد: با درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در این آوردگاه کاروان جمهوری اسلامی ایران در قالب کاروان امام رضا(ع) و شهدای منا به نتایج خوبی دست یافت.

وی با بیان اینکه مازندران به‌واسطه حضور قهرمانان، نگین ورزش ایران است، افزود: این افتخارات و موفقیت‌های ورزشی در سایه همدلی و همکاری مسؤولان و رؤسای ادارات و ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیأت‌های ورزشی به‌دست آمد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ظرفیت ورزش بابلسر را مناسب عنوان کرد و ادامه داد: با درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران جوان این خطه اتفاقات خوبی برای ورزش این شهرستان رقم خورد.

این مسؤول از کسب سه نشان طلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو خبر داد و اضافه کرد: در پارالمپیک ریو نیز تیم ملی والیبال نشسته با درخشش سه بازیکن مازندرانی موفق به کسب نشان طلا و تیم ملی فوتبال هفت‌نفره نیز با درخشش دو بازیکن مازندرانی موفق به کسب نشان نقره شد.

* بابلسر باید پایتخت ورزش ساحلی کشور شود

در ادامه فرماندار بابلسر گفت: ظرفیت ورزش بابلسر با حضور ورزشکاران و قهرمانان خوب بوده و نیاز به حمایت بیشتری دارد.

سید علی اسد تصریح کرد: ورزش این شهرستان با قهرمان‌پروری جوانان مستعد در حال رشد و پیشرفت است.

وی با بیان اینکه ورزش استان با حضور مدیری توانمند و با برنامه در گسترش و اعتلای توسعه گام بر می‌دارد، گفت: بابلسر می‌تواند در بخش ساحلی با توجه به امکانات مطلوب، پایتخت ورزش ساحلی کشور شود.