جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

کسب نخستین پیروزی نماینده مازندران در لیگ دسته یک فوتسال کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب نخستین پیروزی نماینده مازندران در لیگ دسته یک فوتسال کشور

تیم فوتسال حاجی منصف قائمشهر تنها نماینده مازندران در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال باشگاههای کشور برابر تیم ماهشهر به نخستین پیروزی این فصل خود دست یافت.

کسب نخستین پیروزی نماینده مازندران در لیگ دسته یک فوتسال کشور

به گزارش خبرنگار ایرنا،‌ در چارچوب هفته سوم این رقابت ها، تیم حاجی منصف قائمشهرجمعه شب درخانه میزبان استقلال نوین ماهشهر بود و در پایان میهمان خود را با نتیجه 2 بر 1 با شکست بدرقه کرد.
برای نماینده مازندران در این دیدار که در مقابل دیدگان حدود 300 نفر تماشاگر و در سالن ورزشی دانشگاه آزاد قائمشهر به مصاف حریف جنوبی خود رفت ، ایمان احمدی و عماد محمدی گلزنی کردند.
تیم حاجی منصف قائمشهر در این دیدار از همان دقایق نخست مسابقه با ایجاد چند موقعیت بر روی زمین تیم ماهشهر، تلاش زیادی برای بازکردن دروازه این تیم داشت.
ایمان احمدی مربی بازیکن تیم حاجی منصف قائمشهر در نیمه نخست مسابقه و بر روی یک ضربه ایستگاهی به گل نخست این مسابقه دست یافت.
بازیکنان تیم استقلال نوین ماهشهر هم با در دست گرفتن توپ و میدان سعی در جبران گل خورده بودند، اما نیمه نخست با همان تک گل تیم میزبان به پایان رسید.
نیمه دوم این مسابقه را ماهشهری ها هجومی آغاز کردند و توانستند با استفاده از غفلت بازیکنان تیم قائمشهر ، توسط عساکره به گل تساوی برسند.
شاگردان ایمان احمدی در تیم قائمشهر که در 2 دیدار قبلی نتوانستد به پیروزی برسند ، با اتخاذ تاکتیک پاورپلی و افزایش فشار روی دروازه میهمان ، توسط عماد محمدی به گل دوم خود رسیدند.
پس ازاین گل، تیم میزبان تلاش زیادی برای حفظ نتیجه و کسب 3 امتیاز ارزشمند این مسابقه خانگی داشت و تیم ماهشهر هم نتوانست از محدود موقعیت های خود به گل مساوی دست یابد.
در نهایت تیم حاجی منصف قائمشهر با کسب نخستین پیروزی و 3 امتیاز این مسابقه خانگی با یک پیروزی ، یک تساوی و یک باخت ، با 4 امتیاز در جدول رده بندی 9 تیمی گروه یک این رقابتها به رده پنجم صعود کرد.
تیم حاجی منصف قائمشهر در هفته چهارم این رقابت ها روز چهارشنبه یکم دی ماه در دیداری بیرون از خانه به مصاف تیم فردوسی مشهد می رود.
رقابت های امسال لیگ دسته یک فوتسال مردان باشگاههای کشور با حضور 18 تیم در 2 گروه 9 تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.
دو تیم اول و دوم این رقابت ها ، جواز حضور در رقابت های فصل آینده لیگ برتر باشگاههای کشور را کسب خواهند کرد.