سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کسب مقام سوم بسیج رسانه بابلسر در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب مقام سوم بسیج رسانه بابلسر در مازندران

مسؤول کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه بابلسر گفت: کانون بسیج رسانه سپاه بابلسر توانست از نظر عملکرد و اجرای برنامه‌های ابلاغی مقام سوم را در بین دفاتر و کانون‌های بسیج رسانه سراسر مازندران کسب کند.

کسب مقام سوم بسیج رسانه بابلسر در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، هومن رمضانیان در نشست ماهانه اعضای بسیج رسانه شهرستان بابلسر اظهار کرد: بسیج رسانه شهرستان بابلسر با حضور 35 فعال رسانه‌ای شامل عکاسان، خبرنگاران، مدیران مسؤول رسانه‌های مکتوب و مجازی، فعالان فرهنگی، توزیع‌کنندگان مطبوعات، مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاه‌های اجرایی، نهادهای خصوصی و دولتی مشغول به فعالیت است.

وی با بیان اینکه امسال در راهیان نور 11 عکاس، خبرنگار و همیار خبر از بسیج رسانه این شهرستان به منطقه عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند،گفت: این افراد توانستند بیش از 4 هزار عکس،خبر، دل‌نوشته و مصاحبه گردآوری کنند.

مسؤول کانون بسیج رسانه سپاه ناحیه بابلسر تصریح کرد: این کانون در سه ماه نخست امسال از نظر عملکرد و اجرای برنامه‌های ابلاغی توانست مقام سوم را در بین دفاتر و کانون‌های بسیج رسانه سراسر مازندران کسب کند.

رمضانیان اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، گسترش و تعمیق فرهنگ کار، تولید محتوای رسانه‌ای و نقد منصفانه را از جمله اهداف این کانون برشمرد و تصریح کرد: ترغیب و تشویق خبرنگاران، هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط برای حضور نماینده بسیج رسانه در دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و رزمندگان مدافع حرم از جمله اهم برنامه‌های این کانون است.

وی در پایان خواستار همکاری بیشتر نهادها و دستگاه‌های دولتی شهرستان با این کانون شد.