سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کسب مدال نقره باباجان‌زاده در تورنمنت جایزه بزرگ مجارستان - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب مدال نقره باباجان‌زاده در تورنمنت جایزه بزرگ مجارستان

دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: بشیر باباجان‌زاده ملی‌پوش مازندرانی در مسابقات بین‌‎المللی جایزه بزرگ مجارستان موفق به کسب مدال نقره شد.

کسب مدال نقره باباجان‌زاده در تورنمنت جایزه بزرگ مجارستان

غلامرضا نوری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به کسب مدال نقره ملی‌پوش مازندرانی در مسابقات بین‌‎المللی جایزه بزرگ مجارستان اظهار کرد: باباجان‌زاده که شانس کسب مدال ارزشمند طلا را در این تورنمنت داشت به دلیل آسیب‌دیدگی جزئی در دیدار فینال سنگین وزن رقابت‌های کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان کشتی نگرفت و به مدال نقره دست یافت.

وی تصریح کرد: در این پیکارها بشیر باباجان‌زاده کشتی‌گیر مازندرانی در وزن 130 کیلوگرم در دور نخست «بالینت لام» کشتی‌گیر مجارستانی را از پیش‌رو برداشت و راهی مرحله دوم شد.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران خاطرنشان کرد: باباجان‌زاده در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر لوکاس باناک کشتی‌گیر کهنه‌کار لهستانی و دارنده مقام پنجم جهان را شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

نوری‌زاده ادامه داد: باباجان‌زاده ملی‌پوش مازندرانی در مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه سه بر صفر از سد استفان لاوریچ از کرواسی گذشت و به دیدار نهایی راه یافت.

وی گفت: ملی‌پوش مازندرانی در دیدار فینال به دلیل آسیب‌دیدگی جزئی از ناحیه کتف با صلاح‌دید کادر فنی و برای تشدید نشدن آسیب‌دیدگی با گواهی پزشکی مقابل «کوانگ‌منگ» دارنده مدال نقره آسیا و برنز بازی‌های آسیایی از چین کشتی نگرفت و به مدال نقره بسنده کرد.