رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

کسب مدال طلای کاراته‌کای آملی در مسابقات کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب مدال طلای کاراته‌کای آملی در مسابقات کشوری

سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران گفت: آرزو لونجی در مسابقات قهرمانی انتخابی تیم ملی کاتای دختران کشور به مقام قهرمانی رسید.

کسب مدال طلای کاراته‌کای آملی در مسابقات کشوری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، علیرضا رضازاده در دیدار با ورزشکاران رشته کاراته در این شهرستان، اظهار کرد: کاراته یکی از رشته‌های ورزشی مهیج و زیبا است که خانواده‌های زیادی به این ورزش علاقه داشته و فرزندان خود را راهی این ورزش می‌کنند.

وی افزود: علاوه بر بخش آقایان، در بخش بانوان نیز کاراته پیشرفت زیادی داشته و بانوان جامعه در رشته‌های رزمی تلاش زیادی دارند.

سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران تصریح کرد: مسابقات قهرمانی انتخابی تیم ملی کاتای دختران کشور اواخر هفته گذشته برگزار شد که در آن دختران ورزشکار مازندرانی خوش درخشیدند.

این مسؤول بیان کرد: آرزو لونجی، ستاره خاکپور و فاضله رضایی در این رقابت‌ها از شهرستان آمل با دیگر رقبا مسابقه دادند.

رضازاده با اشاره به اینکه در جدول 256 نفره کاراته‌کارهای بانوی کشور آرزو لونجی از باشگاه اسدی‌فر شهرستان آمل به مدال طلا رسید، تصریح کرد: لونجی با غلبه بر همه رقبای خود به مقام قهرمانی دست یافت.

وی با اعلام اینکه این مهم برای نخستین‌بار در تاریخ کاراته مازندران اتفاق افتاد، ادامه داد: جا دارد از تلاش‌های اعظم ملایم مربی نام‌آشنای ورزش کاراته در مازندران قدردانی کنم.

رضازاده گفت: ورزش کاراته در بین بانوان با علاقه‌مندان زیادی روبه‌رو است و باید بیشتر از گذشته به این ورزش توجه شود.