جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

کسب مجوز حضور در مسابقات آسیایی توسط جوان میاندورودی - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب مجوز حضور در مسابقات آسیایی توسط جوان میاندورودی

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از کسب مجوز حضور در مسابقات آسیایی نوجوانان 2016 چین و گرجستان (تفلیس) توسط جوان میاندورودی خبر داد.

کسب مجوز حضور در مسابقات آسیایی توسط جوان میاندورودی

مختار مهدوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در میاندورود از کسب مقام قهرمانی امیر پرسته در مسابقات انتخابی مرحله آخر تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران خبر داد و گفت: این افتخاری بس بزرگ است که نصیب اهالی میاندورود شد.

وی بیان کرد: این کشتی‌گیر در وزن 50 کیلوگرم تیم ملی کشتی نوجوانان ایران در دور اول امیرمحمد یزدانی نائب قهرمان جهان از مازندران را با نتیجه هشت بر سه شکست داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود اضافه کرد: در دور دوم محمدجواد غلام طجری نائب قهرمان کشور از همدان را با نتیجه چهار بر صفر مغلوب کرد و در دور سوم مهدی عشقی دارنده نشان طلا آسیا از مازندران را با نتیجه هشت بر دو از پیش‌رو برداشت.

این مسؤول با اعلام اینکه در دور چهارم مسابقات محسن مرادنژاد قهرمان جام عمومی کشور را با نتیجه سه بر یک مغلوب کرد و راهی فینال شد، ادامه داد: در کشتی اول فینال پوریا ترکمن نفر سوم عمومی کشور را 10 بر صفر و در کشتی دوم فینال مقابل پوریا ترکمن از مرکزی با نتیجه 11 بر دو به پیروزی رسید و قهرمان شد.

مهدوی در پایان گفت: امیر پرسته کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان مجوز حضور در مسابقات آسیایی نوجوانان 2016 چین و مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2016 گرجستان (تفلیس) را از آن خود کرد.