جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

کسب رتبه نخست کشوری توسط گروه های آموزشی متوسطه اول مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب رتبه نخست کشوری توسط گروه های آموزشی متوسطه اول مازندران

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: گروه های آموزشی متوسطه اول این استان حائز نخست کشوری شدند.

کسب رتبه نخست کشوری توسط گروه های آموزشی متوسطه اول مازندران

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، اسفندیار نظری افزود: این رتبه که برای نخستین بار نصیب مازندران شد حاصل فرایندی مشتمل بر 30 کتاب درسی، تولید محتوای الکترونیکی، درسنامه ها و درس پژوهی است.
وی اظهار کرد: گروههای آموزشی با هدف ارتقای کیفیت آموزش، کار معلمان را رصد می کنند و از جمله وظایف این گروهها، رصد شیوه تدریس معلمان بوده که این امر نیز به نحو احسن در حال انجام است.
به گفته نظری 121هزار دانش آموز تحت آموزش شش هزار 130معلم در متوسطه اول استان تحصیل می کنند که 231تن از معلمان مربوطه سرگروه های آموزشی هستند.
وی با بیان اینکه در ارزیابی کار معلمان و شرکت آنان در مسابقات مختلف نیز امسال رتبه های خوبی داشتیم، یاد آور شد: در درس زبان رتبه نخست و در ادبیات فارسی متوسطه دوم رتبه برتر کشوری را داشتیم.
او با اشاره به اینکه تمام این فعالیت ها با هدایت گروه های آموزشی انجام می گیرد، اضافه کرد: مازندران در همه رشته ها و همه زمینه ها درخشش خوبی داشت.
وی به رشد در امتحانات نهایی نسبت به سال گذشته اشاره و خاطر نشان کرد: در جشنواره برتر تدریس نیز در رشته عربی رتبه اول و در رشته زیست شناسی رتبه دوم کشوری را به دست آوردیم.
بیش از نیم میلیون نفر از جمعیت حدود سه میلیون و 200هزار نفری مازندران دانش آموز هستند.