رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

کسب رتبه نخست دانش‌آموزان بابلی در مسابقات فرهنگی‎هنری - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب رتبه نخست دانش‌آموزان بابلی در مسابقات فرهنگی‎هنری

کسب رتبه نخست دانش‌آموزان بابلی در مسابقات فرهنگی‎هنری


رئیس آموزش و پرورش بابل گفت: دانش‌آموزان بابلی موفق به کسب رتبه نخست در مسابقات فرهنگی و هنری استان شدند.

کسب رتبه نخست دانش‌آموزان بابلی در مسابقات فرهنگی‎هنری

همت احمدی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، با بیان اینکه دانش‌آموزان بابلی در رشته‌های انفرادی 34 نفر رتبه اول، 25 نفر رتبه دوم و 19 نفر رتبه سوم استان را به خود اختصاص دادند، اظهار کرد: در رشته‎های گروهی شاخه سرود نمایش چهار نفر رتبه نخست، چهار نفر رتبه دوم و یک نفر رتبه سوم را کسب کرد.

وی افزود: دانش‌آموزان بابلی در مسابقات نماز، قرآن و عترت که در مازندران برگزار شد، موفق به کسب رتبه نخست شدند و 16 نفر از آنها نیز به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

رئیس آموزش و پرورش بابل با اشاره به اینکه در بخش احکام چهار نفر رتبه نخست و یک نفر دوم شدند، یادآور شد: در بخش اذان دو نفر اول و یک نفر سوم، در بخش مداحی یک نفر اول، دو نفر دوم و یک نفر سوم شدند.

این مسئول بیان کرد: در بخش صحیفه سجادیه سه نفر اول، دو نفر سوم، در قرائت قرآن نیز یک نفر اول، یک نفر دوم و یک نفر سوم شدند.

احمدی با اشاره به اینکه در بخش حفظ قرآن دو نفر اول، یک نفر دوم و چهار نفر سوم شدند، خاطرنشان کرد: در بخش مفاهیم قرآن دو نفر اول، یک نفر دوم، سه نفر سوم، در حوزه نهج‌البلاغه دو نفر دوم و یک نفر سوم، در بخش انشای نماز نیز یک نفر اول، دو نفر دوم، یک نفر سوم و یک نفر چهارم شدند.

وی ادامه داد: مرحله کشوری سی‎وششمین دوره مسابقات قرآنی دانش‌آموزی در رشته‌های نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام، انشای نماز، تفسیر و مفاهیم قرآن به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.

رئیس آموزش و پرورش بابل اضافه کرد: رقابت‌های دانش‎آموزان پسر از چهارم تا هفتم و رقابت‌های دانش‌آموزان دختر از نهم تا دوازدهم مرداد ماه 94 برگزار می‌شود.

این مسئول گفت: مرحله کشوری این مسابقات در رشته‌های اذان، قرائت، حفظ قرآن و مداحی در مشهد مقدس برگزار می‌شود که رقابت‌های پسرانه هیجدهم تا بیست‌ویکم و رقابت‌های دخترانه از بیست‌وسوم تا بیست‌وششم مردادماه انجام می‌شود.