جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

کسب رتبه سوم سوادکوه در سر‌شماری نفوس و مسکن مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب رتبه سوم سوادکوه در سر‌شماری نفوس و مسکن مازندران

رئیس ستاد سر‌شماری نفوس و مسکن سوادکوه با اشاره به مشارکت 25 درصدی مردم سوادکوه در سر‌شماری نفوس و مسکن از کسب رتبه سوم این شهرستان در سر‌شماری نفوس و مسکن مازندران خبر داد.

کسب رتبه سوم سوادکوه در سر‌شماری نفوس و مسکن مازندران

عبدالجواد توحیدی‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به برگزاری جلسات مختلف اعضای ستاد سرشماری شهرستان سوادکوه با مسؤولان ادارات و نهاد‌ها، دهیاران، شهرداران، شوراها و بیان اهمیت آن در جلسات اداری و عمومی، گفت: در مراسم‌ها و محافل ویژه ماه محرم نیز بر اهمیت سر‌شماری و لزوم مشارکت گسترده مردم اطلاع‌رسانی شد.

وی با بیان اینکه شهرستان سوادکوه رتبه سوم استان مازندران در سر‌شماری اینترنتی را به خود اختصاص داده است، گفت: 25 درصد از جمعیت شهرستان سوادکوه شامل 3 هزار و 300 خانوار در سر‌شماری اینترنتی شرکت کردند.

رئیس ستاد سر‌شماری نفوس و مسکن شهرستان سوادکوه با اشاره به وجود 13 هزار خانوار در شهرستان سوادکوه به برنامه‌ریزی‌های این ستاد اشاره و خاطر‌نشان کرد: مشارکت در ثبت‌نام اینترنتی سر‌شماری نفوس و مسکن توسط خانوار‌ها مورد تاکید است.

فرماندار سوادکوه به مزیت‌های سر‌شماری از طریق اینترنت اشاره کرد و افزود: در سر‌شماری اینترنتی نفوس و مسکن، وقت کمتری صرف می‌شود و فرایند ثبت‌نام هم کوتاه و آسان است.

توحیدی‌مقدم به لزوم ثبت‌نام در شهرستان سوادکوه برای افرادی که 6 ماه به اضافه یک‌روز در شهرستان حضور دارند اشاره کرد و گفت: آمار واقعی نقش اساسی در برنامه‌ریزی‌ها دارد و به رشد یا کاهش غیر‌متعارف جمعیتی در آمار‌گیری حساسیت داریم.