سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کسب رتبه برتر مازندران بین مراکز مدیریت راه‌های کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب رتبه برتر مازندران بین مراکز مدیریت راه‌های کشور

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان مازندران گفت: براساس ارزیابی عملکرد توسط مرکز مدیریت راه‌های کشور در سال گذشته، مازندران رتبه برتر را کسب کرد.

کسب رتبه برتر مازندران بین مراکز مدیریت راه‌های کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، عباسعلی نجفی اظهار کرد: مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران در سامانه جامع ثبت وقایع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور برای هدایت ترافیک محورها و آگاهی‌بخشی به مسافران در انتخاب بهترین مسیر برای سفر، در مقایسه با ادارات کل سایر استان‌ها هم از لحاظ کمیت و هم کیفیت ارائه اطلاعات، بهترین عملکرد را در سال گذشته داشته است.

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان مازندران تصریح کرد: این مرکز علاوه بر ثبت روزانه وقایع، اتفاقات، دستور کار راهداری، سوانح و کارگاه‌های جاده‌ای در سامانه یادشده، از طریق شماره تلفن ثابت 33322320 و سامانه گویای 141 پاسخگوی نیازها و ارائه‌دهنده اطلاعات و آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای اصلی و فرعی و حتی روستایی حوزه استحفاظی استان است.

نجفی یادآور شد: این مرکز با استفاده از ردیاب‌های هوشمند نصب شده بر روی خودروهای گشت راهداری دولتی و وانت مزداهای استیجاری بخش خصوصی، امدادرسانی و فراهم کردن شرایط مناسب برای سفر هموطنان که از محورهای مازندران تردد می‌کنند را فراهم می‌آورد.

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان مازندران درباره سامانه 141، گفت: نرم‌افزار نسخه اندروید سامانه 141 مرکز مدیریت راه‌ها ازطریق پایگاه الکترونیک ir.141 در دسترس هموطنان است.