رونق تولید ملی | شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸

کسب رتبه برتر روابط عمومي اداره‌كل اوقاف مازندران در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب رتبه برتر روابط عمومي اداره‌كل اوقاف مازندران در کشور

مدیر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران از کسب رتبه برتر روابط عمومي اوقاف و امور خيريه مازندران در بين روابط عمومي‌هاي اوقاف سراسر كشور خبر داد.

کسب رتبه برتر روابط عمومي اداره‌كل اوقاف مازندران در کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف یکی از نیازهای روز جامعه به‌شمار می‌رود که تعداد آمار موقوفات جدید مازندران در سال‌های اخیر نشان‌دهنده ارتباط مناسب اوقاف با رسانه‌ها است.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری گفت: وقف سنت حسنه و نیکویی است که هنوز به‌درستی به جامعه معرفی نشده است.

محمود فیاض‌بخش با بیان اینکه در سال‌های اخیر رسانه‌ها تلاش زیادی برای معرفی، تبیین و بلیغ فرهنگ وقف انجام دادند، اظهار کرد: افزایش سالانه موقوفات در کشور و استان مازندران نشان از فرهنگ‌سازی مناسب این سنت حسنه دارد.

وی با بیان اینکه اگر وقف به‌درستی به جامعه معرفی شود بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف می‌کند، افزود: مقام معظم رهبری بر ترویج فرهنگ وقف متناسب با نیازهای روز جامعه تأکید دارند که این مسئله باید با کمک رسانه‌ها به مردم و خیران شناسانده شود.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه هر صنفی با تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف می‌توانند برای خود یک وقف جدید ایجاد کنند، عنوان کرد: رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها می‌توانند با استفاده از ظرفیت خیران برای وقف‌های جدید در حوزه رسانه ایجاد کنند.

فیاض‌بخش از کسب رتبه برتر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در بین روابط عمومی‌های اوقاف سراسر کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: این رتبه برتر در راستای تعامل با رسانه‌ها و اجرای کامل برنامه‌های ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه در مازندران کسب شده است.

وی با قدردانی از تلاش‌های خبرنگاران و اصحاب رسانه در ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف، گفت: اوقاف تعامل با رسانه‌ها و خبرنگاران را در راستای ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف وظیفه خود می‌داند.