جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

کسب درجه آسیایی داوری کاراته توسط 2 مازندرانی - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب درجه آسیایی داوری کاراته توسط 2 مازندرانی

رئیس هیأت کاراته مازندران گفت: دو داور مازندرانی با شرکت در دوره آموزشی داوری کاراته هندوستان توانستند با موفقیت در مراحل مختلف درجه داوری آسیایی کسب کنند.

کسب درجه آسیایی داوری کاراته توسط 2 مازندرانی

علی سلطانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: امسال سال خوبی برای ورزش کاراته مازندران بود و موفقیت‌های زیادی در بخش‌های مختلف بانوان و آقایان در میادین متعدد کسب شد.

وی افزود: در 6 ماه نخست امسال بیش از 8 هزار نفر به صورت سازمان‌یافته در ورزش کاراته مازندران فعالیت داشتند و در بخش قهرمان‌پروری دو ورزشکار زن عضو تیم ملی کاراته بزرگسالان به نام فاطمه چالاکی و رزیتا علی‌پور به مسابقات جهانی اتریش اعزام شدند.

رئیس هیأت کاراته مازندران با بیان اینکه در بخش نوجوانان تیم منتخب آمل به عنوان نماینده ایران اسلامی و تیم ملی به مسابقات آسیایی اندونزی اعزام شد و خوش درخشید، تصریح کرد: در بخش داوری نیز دو داور مازندرانی در دوره و کلاس آموزشی داوری کاراته هندوستان اعزام شدند که از مجموع 30 سهمیه دو سهمیه از مازندران به نام‌های ریحانه درفشی و رجب‌علی فلاح بودند که دوره را با موفقیت سپری کرده و درجه داوری آسیایی گرفتند.

این مسؤول با اعلام اینکه در سال گذشته هیأت کاراته مازندران به‌عنوان هیأت برتر از سوی فدراسیون اعلام شد، اظهار کرد: لاله صمدی و اعظم ملایم به عنوان مربی تیم ملی در رده‌های مختلف بانوان و علی‌رضا رضازاده در بخش آقایان به عنوان مربی تیم ملی باعث افتخارآفرینی کاراته مازندران شدند.

سلطانی در پایان گفت: امسال تا کنون، سال خوب و پرباری بود و همه داوران، مربیان، ورزشکاران و بزرگان کاراته برای اعتلای این ورزش دست به دست هم دادند.