جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کسب بیشترین رتبه‌های علمی مازندران در المپیادها توسط دانش‌آموزان آملی - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب بیشترین رتبه‌های علمی مازندران در المپیادها توسط دانش‌آموزان آملی

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حمید محمدنسب صبح امروز در همایش توجیهی رانندگان سرویس مدارس در سالن شهرداری آمل با بیان اینکه جهش بالای علمی در ایران غرورآفرین است، اظهار کرد: ایران در افق 1404 به بالاترین درجه علمی می‌رسد و این دانش‌آموزان ترسیم کننده آن افق علمی هستند.

وی با اشاره به اینکه برای 60 هزار دانش‌آموز این شهرستان جایگاه سرویس مدارس از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: این دانش‌آموزان مانند امانتی در اختیار سرویس مدارس هستند و به شدت نیز از رفتار این افراد تاثیر می‌پذیرند.

محمدنسب با اعلام اینکه دانش‌آموزان بالاترین سرمایه خانواده‌ها هستند، افزود: شهر آمل نیز به دلیل قدمت فرهنگی 7 هزار ساله از اهمیت فرهنگی و اجتماعی زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه بیشترین رتبه‌های علمی مازندران در المپیادها و دانشگاه‌ها توسط دانش‌آموزان آملی کسب می‌شود، یادآور شد: جایگاه مربی و راهنما در این پیشرفت بی‌بدیل است.

رئیس آموزش و پرورش آمل با اشاره به اینکه باید بسترهای توسعه فرهنگی در میان دانش‌آموزان ایجاد شود، اظهار داشت: تمامی اقشار و گروه‌هایی که با دانش‌آموزان در ارتباط هستند بر روی این قشر تاثیر دارند.