جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

کتابنامه مازندران تدوین می شود/ دنبال اطلاع رسانی پاک هستیم - نمایش محتوای خبر

 

 

کتابنامه مازندران تدوین می شود/ دنبال اطلاع رسانی پاک هستیم

علیرضا یونسی در شورای اطلاع رسانی استان بیان داشت: سعی شده تا مرکزی به نام اسناد ملی استان راه اندازی شود و برنامه ریزی برای تدوین کتابنامه مازندران آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه جانمایه انقلاب اسلامی فرهنگی و توجه به مسائل فرهنگی بوده است، اظهار داشت: بیش از 60 درصد شعارهای مردم فرهنگی بوده است.

وی عنوان کرد: در مازندران تمام تلاش و سعی بر این است تا بن مایه های فرهنگی اجرایی شود و در این رساتا باید کارگروهی تشکیل شود تا به بررسی فعالیتها بپردازیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: در حوزه اقتصادی در استان کارهای خوبی شروع شده است و فضای کار برای اقصتادی رو به بهبودی است.

یونسی با اشاره به بازدید استاندار از واحدهای فعال و نیمه فعال تولیدی گفت: نیازهای این حوزه شناسایی شد و فعال کردن شرکتهای نیمه فعال از جمله برنامه هاست.

به گفته معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، شرایط خوبی برای سرمایه گذاری در استان ایجاد شده است و تلاش برای جذب سرمایه گذاران از جمله اقدامات است.

یونسی بیان داشت: بزودی پروژه عظیمی در بندرامیرآباد اجرایی می شود که در پی آن شرکتهای بزرگ در حوزه گاز، پتروشیمی و نفت به استان وارد می شوند.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی درصد و اصولی گف: دنبال اطلاع رسانی پاک هستیم و با رعایت منافع ملی باید همه در کنار هم قرار گیریم و برای توسعه و سازندگی استان تلاش کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: اصول و سیاست کاری را با توجه به وضعیت استان و با این هدف که استان را به سمت شکوفایی ببریم باید در دستور کار قرار گیرد.