جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

کاهش 63 درصدی غریق در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش 63 درصدی غریق در مازندران

استاندار مازندران از کاهش 63 درصدی غریق در سال‎جاری نسبت به مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: حتی از غرق یا کشته شدن یک مسافر در حوادث مختلف در مازندران متأثر می‌شویم.

کاهش 63 درصدی غریق در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح در جلسه ستاد اجرایی طرح‎های دریا با تقدیر از حضور حماسی مردم مازندران در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار کرد: این حضور مایه خرسندی و قوت قلبی برای مردم مظلوم فلسطین است.

وی با بیان اینکه باید خوشحال باشیم که خداوند مواهب زیادی را در اختیار مازندران قرار داده است، افزود: باید از این ظرفیت‌ها برای عمران و آبادی

استاندار مازندران با اشاره به کاهش 63 درصدی غریق در این استان، گفت: حتی از غرق یا کشته شدن یک مسافر در حوادث مختلف در مازندران متأثر می‌شویم.

این مسؤول با تأکید بر تشکیل ستاد اجرایی طرح‌های دریا در شهرستان‌ها، بیان کرد: باید تقسیم کار مشخصی در این زمینه صورت بگیرد و نباید هنوز نقاط حادثه‌خیز بدون استتار باشند.

فلاح از خدمات نیروی انتظامی و دریابانی در ایجاد امنیت در ساحل و دریا قدردانی کرد و گفت: همه باید احساس کنیم که شهروندان و مسافران از خانواده خودمان هستند و راضی نمی‌شویم مشکلی برای آنها ایجاد شود.

وی ادامه داد: در جاده‌های مواصلاتی یا در داخل شهرها و روستاها و ییلاقات و کوهستان‌ها مملو از ظرفیت‌های فراوان است و باید برای رضایت مردم تلاش کنیم.

استاندار مازندران بر مدیریت کامل بر طرح‌های دریا تأکید کرد و گفت: نباید اتفاقی بر اثر سهل‌انگاری اتفاق بیفتد که غیر قابل برگشت باشد.

این مسؤول با اشاره به موضوع اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: به فرمانداران اعلام شد که شناسنامه‎ای از واحدهای تولیدی زیرمجموعه شهرستان خود را به استانداری اعلام کنند تا اقدام جدی انجام شود، اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

وی در پایان گفت: بیش از 400 مورد از واحدهای تولیدی از این دست در سامانه صنعت، معدن و تجارت ثبت شده‌اند.