جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

کاهش 63 درصدی غرق شدگان دریا با حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش 63 درصدی غرق شدگان دریا با حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر

استاندارمازندران گفت: جمعیت هلال احمر پای ثابت در اجرای طرح ساماندهی طرح دریا در این استان است و با حضور داوطلبان این جمعیت در سه سال اخیر آمار غرق شدگان دریای مازندران حدود 63 درصد کاهش یافت.

کاهش 63 درصدی غرق شدگان دریا با حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر

به گزارش خبرنگارایرنا، ربیع فلاح جلودار روز یکشنبه در آئین تجلیل از داوطلبان برتر جمعیت هلال احمر مازندران افزود : ورود داوطلبان جمعیت هلال احمر در اجرای طرح سالمسازی دریا در تابستان و کاهش آمار غرق شدگان دریا می تواند باعث افزایش گردشگران داخلی و خارجی برای بهره گیری از ساحل زییای دریای مازندران شود.
نماینده عالی دولت در مازندران علت موفقیت جمعیت هلال احمر در خدمات رسانی را بیطرفی و غیر سیاسی بودن بدنه این نهاد اعلام کرد.
ربیع فلاح افزود : جمعیت هلال احمر با برخورداری از جمعیت جوان و وحدت رویه می تواند علاوه بر امداد و نجات در امر آبادانی و سازندگی نیز به کمک مردم مناطق روستایی برود و این کار نیاز به آموزش نیروها در حوزه های مورد نظر دارد.
وی با اشاره به ورود خیرین به جمعیت هلال احمر از مسوولان این جمعیت خواست تا از توانمندی خیرین نیز در خدمات رسانی به روستاهای دوردست استفاده کنند.
استاندارمازندران با قدردانی از خدمات جمعیت هلال احمر در اجرای طرح امداد و نجات در حوادث به مردم این خطه شمال کشور گفت که مازندران از استان های حادثه خیز است و این نهاد مردمی پیشگام در امداد و نجات در حوادث این استان است.
فلاح افزود : باید جمعیت هلال احمر با بهره گیری از توان نیروهای موجود در حوزه های اجتماعی نیز کمک کار جامعه باشد.
نماینده ولی فقیه درمازندران گفت که جمعیت هلال احمر نقش مهمی در حوادث در کشور بر عهده دارند و خدمات رسانی بی منت نیروهای این جمعیت باعث محبوبیتشان در جامعه شد.
آیت الله نورالله طبرسی افزود : نیروهای جمعیت هلال احمر به دنبال حقوق و املاک نجومی نمی روند و کسانی که به دنبال مزایای اقتصادی باشند، نمی توانند عضو سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در آیند.
در پایان این نشست از 17 نفر از اعضای برتر سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر مازندران قدردانی شد.