جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کاهش 50 درصدی تلفات جاده‌ای در شهرستان ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش 50 درصدی تلفات جاده‌ای در شهرستان ساری

علی عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری از کاهش 50 درصدی تلفات جاده‌ای در شهرستان ساری خبر داد.

وی تصریح کرد: میزان حوادث جاده‌ای شهرستان ساری در سال گذشته 96 نفر بود که امسال این مقدار به 40 نفر در 10 ماهه سال جاری رسید.

فرمانده پلیس راه شهرستان ساری با اعلام اینکه با همکاری ارگان‌های دولتی با ایجاد آرام‌ساز‌ها در سطح جاده‌ها، ساماندهی و ایجاد مسیر رفت و برگشت در برخی مسیرهای شهرستان ساری میزان تلفات ناشی از تصادف در شهرستان ساری به 50 نفر در 10 ماهه سال جاری رسید که پلیس راه شهرستان ساری به لحاظ ساماندهی و کاهش میزان تصادفات در کشور رتبه پنجم را در اختیار دارد.

این مسئول در ادامه با اعلام اینکه برای کاهش تصادفات در سطح جاده‌های مرکز استان مازندران نیاز به همراهی ارگان‌های دولتی داریم، بیان داشت: ایجاد تقاطع هم‌سطح در حال حاضر در جاده خزرآباد معضل جدی است که باید نسبت به رفع و ایجاد دور برگردان در این محور اقدام شود.

عظیمی با اشاره به ایجاد موسسات دولتی و امکانات تفریحی ـ توریستی در این منطقه خاطرنشان کرد: قرار بود در این محور چندین دوربرگردان ایجاد شود.

وی در پایان بیان داشت: در حال حاضر وجود تقاطع هم‌سطح مشکلاتی جدی برای مردم این منطقه ایجاد کرد که شاهد بروز تصادفات در این محور مرکز استان مازندران هستیم.