جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

کاهش 38 درصدی تلفات رانندگی در تعطیلات نوروزی مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کاهش 38 درصدی تلفات رانندگی در تعطیلات نوروزی مازندران

کاهش 38 درصدی تلفات رانندگی در تعطیلات نوروزی مازندران


فرمانده انتظامی مازندران از ورود بیش از 10 میلیون مسافر به استان در ایام تعطیلات نوروز امسال خبر داد و گفت: تلفات حوادث رانندگی در این ایام 38 درصد کاهش داشت.

کاهش 38 درصدی تلفات رانندگی در تعطیلات نوروزی مازندران


به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، مسعود جعفری‌نسب از سفر 10 میلیون مسافر به استان در ایام تعطیلات نوروز امسال خبر داد و گفت: تلفات حوادث رانندگی در این ایام 38 درصد کاهش داشت.

وی با اشاره به به‌کارگیری بیش از 15 هزار نیروی پلیس از جمله کارکنان انتظامی استان، پلیس افتخاری، نگهبانان محله و نیروهای کمکی، افزود: با ایجاد 22 قرارگاه نوروزی در مرکز استان و شهرستان‌ها اقدامات و فعالیت‌های پلیس در برقراری نظم و امنیت تعطیلات نوروز در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران از ورود بیش از 10 میلیون مسافر به استان خبر داد و افزود: برابر آمار ستاد تسهیلات سفر استان این تعداد مسافر در مقایسه با سال گذشته چهار درصد افزایش داشته است.

جعفری‌نسب با اشاره به کاهش 38 درصدی تلفات حوادث رانندگی در ایام تعطیلات نوروز در مازندران از فوت 31 نفر به علت تصادفات رانندگی در ایام تعطیلات نوروز در سطح استان خبر داد.

فرمانده انتظامی مازندران از افزایش 24 درصدی کشفیات جرائم و سرقت‌ها در این ایام خبر داد و گفت: به‌کارگیری 476 گشت خودرویی، 429 گشت موتوری و 205 گشت پیاده نقش مهمی در کاهش و پیشگیری از جرائم در این ایام داشته است.

جعفری‌نسب با اشاره به مقابله بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ در ایام تعطیلات نوروز از کشف 76 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان خبر داد و افزود: این مقدار کشفیات در مقایسه با سال گذشته 26 درصد افزایش داشت.

سردار جعفری‌نسب با هشدار به هنجارشکنان و مجرمان، مقابله جدی پلیس با سرقت‌ها، مواد مخدر، اراذل و اوباش را از اولویت‌های پلیس مازندران در سال جدید اعلام کرد.