سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

کاهش 18 درصدی سرقت در تنکابن - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش 18 درصدی سرقت در تنکابن

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از کاهش 18 درصدی سرقت و دستگیری 212 سارق طی 6 ماه گذشته در این شهرستان خبر دارد.

کاهش 18 درصدی سرقت در تنکابن

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، کیومرث ابراهیمی در جمع خبرنگاران به مناسبت آغاز هفته گرامیداشت ناجا اظهار کرد: بر اساس سیاست‌های نیروی انتظامی امنیت امری مشارکتی است و در این راستا باید در نیرو و واحدهای تابعه آن تلاش کنیم تا جو مشارکت عمومی مردم افزایش یابد.

وی گفت: در 6 ماهه امسال با توجه به مشارکت عموم مردم و تعامل آنها در حوزه سرقت، کاهش 18 درصدی را در شهرستان داشتیم که در این ارتباط نیروهای پلیس موفق به دستگیری 212 سارق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه در بخش مواد مخدر نیز در 6 ماه نخست امسال 87 کیلو 331 گرم انواع مواد مخدر کشف و در این ارتباط 587 نفر دستگیر شدند، افزود: 81 خرده‌فروش و 19 نفر قاچاقچی در این ارتباط در دام پلیس گرفتار شدند.

ابراهیمی در بحث قرص‌های روان‌گردان خاطرنشان کرد: عده‌ای از کسبه دانسته یا نادانسته اقدام به فروش این قرص‌ها می کنند که ضمن هشدار به این دسته از کسبه و برخورد شدید قانونی با آنها، در 6 ماه نخست امسال 123 بسته از انواع قرص‌های روانگردان کشف و ضبط شد.

وی در ادامه افزود: در حوزه تصادفات نیز با کاهش 29 درصدی، 15 مورد ثبت تصادف شده است و در مورد توقیف خودروها اعم از جرائم، نداشتن معاینه فنی، مزاحمت‌های خیابانی و غیره 2 هزار و 547 خودرو توقیف و نیز در بخش موتورسیکلت یک‌هزار و 361 دستگاه توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

ابراهیمی یادآور شد: در 6 ماه گذشته مردم با سامانه 110 بخش فوریت‌های پلیسی در مدت 6 ماه نخست امسال 2 هزار و 800 تماس با قابلیت پیگیری داشتیم.

وی در پایان گفت: برابر شعار امسال ناجا «همه با هم، امنیت و آرامش» از مردم فهیم شهرستان درخواست می‌شود مسائل، مشکلات و معضلات را بسته به نوع و فوریت آنها به واحدهای مختلف فرماندهی انتظامی گزارش دهند تا برای برخورد قاطع آنها اقدام به موقع و موثری صورت گیرد.