سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

کاهش ناپایداری دمای هوای مازندران از فردا/ دریا برای شنا مناسب نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش ناپایداری دمای هوای مازندران از فردا/ دریا برای شنا مناسب نیست

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران از کاهش ناپایداری و افزایش دمای هوای استان از فردا خبر داد و گفت: بارندگی امروز و فردا کمابیش در سطح استان ادامه دارد.

کاهش ناپایداری دمای هوای مازندران از فردا/ دریا برای شنا مناسب نیست

احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: پیرو اطلاعیه قبلی اداره‌کل هواشناسی مازندران بارندگی‌ها از بعد از ظهر روز دوشنبه 21 تیر ماه در استان آغاز شد.

وی بیان کرد: بیشترین میزان بارش از روز گذشته تا صبح امروز از نوشهر 25، بابلسر 22، بندر امیرآباد 21 و ساری 20 میلی‌متر گزارش شد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه بارندگی امروز و فردا در سطح استان ادامه می‌یابد، اضافه کرد: این بارش‌ها همراه با وزش باد و کاهش دما است.

این مسؤول به پیش‌بینی آب‌گرفتگی معابر عمومی برخی از مناطق مازندران طی این مدت، اظهار داشت: همچنین جاده‌های کوهستانی در این مدت به‌صورت مه‌آلود است که رانندگان هنگام تردد باید به نکات ایمنی توجه کنند.

اسدی یادآور شد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روزهای پنج‌شنبه 24 و جمعه 25 تیرماه امسال آسمان مازندران به‌صورت صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان گفت: وضعیت دریای خزر نیز امروز و فردا به‌صورت مواج و طوفانی بوده و برای شنا مناسب نیست.