جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

کاهش تصادفات در شهرستان رامسر - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش تصادفات در شهرستان رامسر

رئیس جمعیت هلال‌احمر رامسر گفت: نسبت به سال‌های گذشته میزان تصادفات در این شهرستان در ایام نوروز کاهش داشته است.

کاهش تصادفات در شهرستان رامسر

علیرضا شیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان رامسر، ضمن تبریک سال نو و بهار طبیعت اظهار کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان رامسر مانند سال‌های  گذشته پست‌هایی را در جاده دالخانی و رضی‌محله شهرستان دایر کرد که در صورت بروز مشکل برای گردشگران به آنها قبل از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی کمک‌رسانی کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر رامسر افزود: علاوه بر کمک‌رسانی، جمعیت هلال احمر در پست‌ها به راهنمایی گردشگران نسبت به تصادفات جاده‌ای و توضیحاتی در زمینه شهرستان، مکان‌های دیدنی، مراکز بهداشتی درمانی و نکات کاربردی سفر می‌پردازد.

وی تصریح کرد: به‌دلیل وجود ترافیک سنگین در رامسر برای امدادرسانی سریع دو موتورسوار نیز در ورودی‌های شهر مستقر شد که سریع در محل حادثه حضور پیدا کنند و همچنین دو تیم دوچرخه‌سوار نیز در پارک‌ها مستقر شدند و کار امداد و نجات و ایمنی و سلامت را انجام می‌دهند.

شیروانی خدمات حضوری و درمانی در پایگاه‌ها را 114 مورد که به تفکیک 67 مورد در پایگاه دالخانی و 47 مورد در پایگاه رضی محله و گشت موتوری را 37 مورد بیان کرد و گفت: تعداد افرادی که به عنوان نجات‌گر در این پست‌ها به نفر روز استفاده شده 175 نفر روز بوده است.

وی از توزیع 11 هزار و 702 بروشور راهنمایی مسافران در این شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: نسبت به سال‌های گذشته میزان تصادفات در این شهرستان کاهش داشته است.