سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

کانون های فرهنگی و هنری جدیدالتاسیس مازندران به نام امام هشتم مزین می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

کانون های فرهنگی و هنری جدیدالتاسیس مازندران به نام امام هشتم مزین می شوند

حجت الاسلام ˈعباسعلی ابراهیمیˈ روز شنبه در سومین نشست جشن های مردمی دهه کرامت در آستانه مقدس امامزاده عباس(ع) بر لزوم توسعه فرهنگ رضوی در جامعه تاکید کرد و افزود : برگزاری جشن های دهه کرامت فرصت بسیار مغتنمی برای تبیین سیره رضوی در بین مردم ، بویژه نسل جوان است و جشنواره های رضوی نیز با همین هدف در کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد : تبیین شاخص های زندگی بر اساس سیره امام رضا(ع) و پیروی از سیره آن حضرت به عنوان الگوهای عملی در جامعه از جمله مواردی است که بویژه در این دهه باید به آن توجه شود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه ایام کرامت به نام امام رضا(ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) مزین شده است، یاد آور شد: امید است با برگزاری برنامه های مناسب در دهه کرامت شاهد دست یافتن به اهداف متعالی باشیم.

او از برگزاری نهمین جشنواره نامه ای به امام رضا(ع) به میزبانی مازندران خبر داد و، افزود: 108 هزار نامه از سراسر کشور، کراچی پاکستان و عراق وژاپن به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.

ابراهیمی با بیان اینکه هر ساله شاهد افزایش ارسال اثر به دبیر خانه جشنواره نامه ای به امام رضا (ع) هستیم، گفت: امسال 15 هزار عنوان نامه بیشتر از پارسال برای این رویداد ارسال شد.

دبیر جشنواره نامه ای به امام رضا (ع) گفت : نامه های برتر همچون سال های پیشین در قالب کتابی با عنوان ˈ نجوای دل ˈ منتشر خواهد شد.