جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

کاله مازندران در خانه میزبان آلومینیوم المهدی است - نمایش محتوای خبر

 

 

کاله مازندران در خانه میزبان آلومینیوم المهدی است

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، در هفته بیست‌ویکم و دهمین بازی دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور از ساعت 16 امروز یکشنبه کاله مازندران در خانه میزبان آلومینیوم المهدی بندرعباس است.

در این هفته حساس که با برگزاری 6 بازی در شهرهای کرج، ورامین، تهران، آمل، تبریز و ارومیه دنبال می‌شود در سالن 2 هزار نفری پیامبر اعظم (ص) آمل اسماعیل صباغ نظارت این دیدار برعهده داشته و حمید راهجردیان و مرتضی اکرمی داوران بین‌المللی کشورمان امر قضاوت را برعهده دارند.

هرچند در این هفته صعود تیم‌های باریج اسانس، متین ورامین، میزان مشهد، کاله مازندران و پیکان تهران به مرحله پلی‌آف مسجل شده است ولی تیم‌های بالای جدول برای در اختیار گرفتن مکان بهتر در بالای جدول جدال دارند.

هرچند تیم‌های شهرداری تبریز و نوین کشاورز نیز شانس بالایی در رده‌های ششم و هفتم جدول قرار دارند و شهرداری ارومیه، بازرگانی جواهری، آلومینیوم المهدی و شهرداری زاهدان که صاحب رده‌های هشتم تا یازدهم جدول هستند با اختلاف امتیاز بسیار ناچیز می‌خواهند به هر زحمت و تلاشی شده خود را در بین تیم‌های حاضر در پلی‌آف جا کنند.

شاگردان بهروز عطایی در آمل هرچند در دیدار گذشته خارج از خانه خود با نتیجه 3 بر یک مغلوب میزان خراسان رضوی شدند و نتوانستند دست به کسب امتیاز بزنند این بار می‌خواهند در خانه بیشتر امتیازات را از آن خود کنند.

در مقابل شاگردان ناصر شهنازی محکوم به پیروزی هستند و باید برای امید داشتن به جمع هشت تیم جدول لیگ برتر به آب و آتش بزنند.