جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

کاله مازندران در آمل میزبان نماینده زاهدان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کاله مازندران در آمل میزبان نماینده زاهدان شد

فصل جدید بیست ونهمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های ایران ازعصرچهارشنبه در شهرهای مختلف کشور آغاز می شود که دریکی از این دیدارها تیم کاله مازندران در آمل میزبان تیم گوهرکویر زاهدان شد.

کاله مازندران در آمل میزبان نماینده زاهدان شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، دیدار دو تیم درچارچوب هفته نخست این مسابقات از ساعت 17 عصرچهارشنبه در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود.
فدراسیون والیبال برای بازی دو تیم کاله مازندران و گوهرکویر زاهدان مسعود یزدان پناه را به عنوان داور اول و قادر صادقی را به عنوان داور دوم به همراه اسماعیل صباغ ناظر فدراسیون انتخاب کرده است.
کاله مازندران پس از دوری یکساله از این مسابقات، با تصمیم هیات مدیره این باشگاه دوباره به این رقابتها بازگشته و امیدوار است در هفتمین سال حضور خود دراین مسابقات رضایت والیبال دوستان آملی را جلب کند.
شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران در این فصل با ترکیبی از بازیکنان جوان بومی وچند مهره باتجربه ازجمله حمزه زرینی، رضاقرا و علی حسینی به مصاحف حریفان لیگ برتری خود خواهد رفت.
تیم کاله مازندران دو مقام قهرمانی ، یک مقام نایب قهرمانی و چهارمقام سومی را در کارنامه دارد.
نکته دیگر اینکه کاله تجربه حضور در مسابقات قهرمانی در قاره آسیا و حضور در رقابت های جهانی را دارند.
بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور یادواره 200 شهید والیبال، با حضور 12 تیم برگزار می شود.
تیم های سایپا، بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، ثامن الحجج خراسان، آلومینیوم بندرعباس، متین ورامین، کاله مازندران، بازرگانی جواهری گنبد، گوهر کویر زاهدان و آرمان اردکان دراین رقابتها حضور دارند.
تیم پیکان تهران در دوره گذشته این مسابقات قهرمان شد وتیم های شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز به ترتیب دوم و سوم شدند.