جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

کاله مازندران حضور در لیگ برتر والیبال را با پیروزی جشن گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

کاله مازندران حضور در لیگ برتر والیبال را با پیروزی جشن گرفت

تیم والیبال کاله مازندران پس از دوری یکساله از مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور ، فصل جدید این مسابقات وحضور دوباره خود را با یک پیروزی باارزش خانگی جشن گرفت.

کاله مازندران حضور در لیگ برتر والیبال را با پیروزی جشن گرفت

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های کاله مازندران و گوهرکویرزاهدان در آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشوردر تالار ورزشی پیامبراعظم آمل به مصاف هم رفتند که تیم کاله موفق شد حریف گمنام خود را با نتیجه 3برصفر با شکست بدرقه کند.
شاگردان 'بهروز عطایی' در تیم کاله مازندران در این دیدار با امتیازهای( 25 بر 15)، ( 25 بر 16) و( 25 بر 15 ) برابر تیم گوهرکویر زاهدان به برتری دست یافتند.
تیم کاله مازندران با این پیروزی و کسب سه امتیاز بازی خانگی برابرنماینده زاهدان به لطف معدل بالای امتیازی بهتر نسبت به تیم های سه امتیازی دیگر صدرنشین شد.
جدال حساس دو تیم را ' مسعود یزدان پناه ' به عنوان داور اول و ' قادر صادقی ' به عنوان داور دوم قضاوت می کنند و ' اسماعیل صباغ ' به عنوان ناظر فدراسیون در این دیدار بود.
با بیش از دو هزار نفر از تماشاگران آملی از نزدیک در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل نظاره گر این بازی بودند، ضمن آنکه ' یوسفیان ملا ' نماینده مردم آمل درمجلس شورای اسلامی به همراه برخی مسئولان شهرستانی به عنوان مهمان ویژه این دیدار را تماشا کرد.
کاله مازندران پس از دوری یکساله از این مسابقات، با تصمیم هیات مدیره این باشگاه دوباره به این رقابتها بازگشته و امیدوار است در هفتمین سال حضور خود دراین مسابقات رضایت والیبال دوست آملی را جلب کند.
تیم کاله مازندران دومقام قهرمانی ، یک مقام نایب قهرمانی وچهارمقام سومی را در کارنامه دارد.
بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور یادواره 200 شهید والیبال، با حضور 12 تیم برگزار می شود.