جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

کاله مازندران به لیگ برتر بسکتبال صعود کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

کاله مازندران به لیگ برتر بسکتبال صعود کرد

تیم بسکتبال کاله مازندران در دیدار سوم مرحله پلی‌آف لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور توانست با شکست سنگین تیم نفت امیدیه را بدرقه کرده و به جمع چهار تیم راه یافته به لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور بپیوندد.

کاله مازندران به لیگ برتر بسکتبال صعود کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، تیم بسکتبال کاله مازندران دوشنبه شب در سومین دیدار مرحله پلی‌آف لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور میزبان نفت امیدیه بود.

این دیدار عقب‌مانده از مرحله پلی‌آف لیگ دسته یک بسکتبال برای مشخص شدن آخرین تیم راه‌یافته به لیگ برتر و صعود تیم برنده به مرحله نهایی برگزار شد تا چهار تیم صعودکننده به لیگ برتر مشخص شوند.

تیم بسکتبال کاله مازندران با بازیکنان جوان و جویای نام توانست نماینده جنوب کشور را با شکست سنگین بدرقه کنند.

سید صابر موسوی سرمربی تیم بسکتبال کاله مازندران بوده و سرپرستی این تیم برعهده حسن ونهاری بود.

حسن نیک‌خواه به عنوان سرداور امر قضاوت را برعهده داشت همچنین داوران اول و دوم دیدار جواد مرادی و سروش خادم‌حسینی بودند همچنین در این دیدار عباس مقدس‌زاده نماینده و نادر باقری ناظر فدراسیون بسکتبال بود.

در بازی نخست مرحله پلی‌آف لیگ دسته یک بسکتبال که به میزبانی آمل برگزار شد تیم کاله، حریف جنوبی خود با سرمربیگری علی نیکورفتار را با شکست روبه‌رو کرد و در دیدار دوم این مرحله نفت امیدیه در خانه مقابل آملی‌ها پیروز شد.

در دیدار سوم این رقابت‌ها که دوشنبه شب به میزبانی آمل در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) برگزار شد استقبال خوبی از سوی تماشاگران شده و حتی بانوان ورزش‌دوست هم با حضور در سالن مسابقه تیم محبوب شهرشان را حمایت کردند.

در کوارتر نخست این دیدار بازیکنان کاله با درخشش در دفاع، خط حمله و پخش مناسب توپ در مناطق مختلف زمین با نتیجه 27 بر 18 به پیروزی رسیدند. با پایان نیمه‌نخست و کوارتر دوم کاله مازندران با اختلاف زیاد نتیجه بازی را با امتیاز 50 بر 33 از آن خود کرد.

درخشش بازیکنان سیدصابر موسوی در کوارتر سوم سبب پیروزی شد تا اینکه نماینده مازندران در این دوره از مسابقات با نتیجه 96 بر 70 و اختلاف 26 امتیاز به جمع چهار تیم برتر مرحله نهایی صعود کند.

به گزارش فارس، در پایان این دیدار بازیکنان کاله مازندران از صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ دسته یک و راه‌یابی به لیگ برتر والیبال بسیار خوشحال بوده و در رختکن شعار پیش به سوی قهرمانی سر دادند.