جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

کاله مازندران به قدرت والیبالیست‌های پیکان باخت نه به داوری و جریان بازی - نمایش محتوای خبر

 

 

کاله مازندران به قدرت والیبالیست‌های پیکان باخت نه به داوری و جریان بازی

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: در دیدار مقابل پیکان تهران به قدرت والیبالیست‌های این تیم باختیم و روند بازی و داوری در شکست تیم دخالتی نداشت.

کاله مازندران به قدرت والیبالیست‌های پیکان باخت نه به داوری و جریان بازی

بهروز عطایی پس از دیدار کاله مازندران مقابل پیکان تهران که با شکست سنگین نماینده مازندران همراه بود، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: تمام توان خود را مقابل پیکان به کار بستیم.

وی افزود: بازی سخت و سنگینی داشتیم و دو تیم عملکرد مطلوبی را بروز دادند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه شاگردانم تمام تلاش خود را در زمین اجرایی کردند، تصریح کرد: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم زیرا دستورات کادر فنی را در حد توان در زمین اجرا کردند.

عطایی با تأکید بر اینکه پیکان قدرتمندتر از کاله مازندران بود، گفت: پیکان بازی بسیار خوبی ارائه کرد و هر چند بازیکنان کاله هم خوب بازی کردند و باانگیزه بودند.

عطایی با اشاره به اینکه قدرت پیکان زیادتر از کاله بود، خاطرنشان کرد: هر چند هرچه در توان داشتیم صرف بازی کردیم و حتی در ست نخست بازیکنانم تلاش زیادی داشتند ولی تیم مقابل مسلط‌تر بود.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، در مورد حواشی دیدار تیمش مقابل پیکان، گفت: همیشه حواشی در ورزش وجود دارد و به‌ویژه این مسئله در رشته ورزشی پرتحرکی همانند والیبال که هواداران علاقه‌مند و پرشوری دارد، ممکن است بیشتر از دیگر رشته‌ها باشد.

این مربی ادامه داد: در برخی مواقع هواداران باید کنترل و خویشتن‌داری کنند هرچند اعتقاد دارم داور در این دیدار اشتباه داشت، به‌ویژه در توپ آخر ست دوم اشتباه مشخص بود و به اشتباه سوت زده شد تا موجب تغییر جریان بازی شد.

عطایی گفت: کاله مازندران در این دیدار به قدرت تیم پیکان باخت و در این شکست داوری و جریان بازی دخیل نبودند.