جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

کاله جوان مازندران از والیبالیست‌های بابلسر میزبانی می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

کاله جوان مازندران از والیبالیست‌های بابلسر میزبانی می‌کند

کاله جوان مازندران امشب از سری مسابقات هفته نخست بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور از آرشام بابلسر میزبانی می‌کند.

کاله جوان مازندران از والیبالیست‌های بابلسر میزبانی می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور یادواره 200 شهید والیبالیست از شامگاه چهارشنبه در شهرهای مختلف دنبال می‌شود.

در این دوره از مسابقات که 19 تیم در آن شرکت دارند، کاله جوان مازندران در خانه به دیدار آرشام بابلسر می‌رود.

دور مقدماتی لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور در چهار گروه شامل سه گروه پنج‌ تیمی و یک گروه چهار تیمی برگزار می‌شود که در گروه چهارم کاله جوان مازندران، سفیر گیلان، سازمان عمران شهرداری ساری، آرشام بابلسر و ترکمن‌صحرای آق‌قلا حضور دارند.

شهرستان آمل از سال‌های گذشته تاکنون در لیگ برتر و لیگ دسته یک تیم‌داری می‌کند که امسال در آن احمد فتاح سرمربی بوده و ولی‌الله فیاض‌نیا سرپرست است.

این مسابقات پس از پنج هفته در روز چهارشنبه 25 آذرماه با برگزاری هشت دیدار هفته پایانی دور رفت را انجام می‌دهد، همچنین این مسابقات سال گذشته با حضور 17 تیم با برگزاری 144 مسابقه دنبال شد که در آن پیش‌گامان شفق اردکان به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های کاله جوان، ذوب‌آهن اصفهان و مناطق نفت‌خیز جنوب رده‌های دوم تا چهارم را کسب کردند.